Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bu protokol bir başka

Antalya Valiliği'nde, bu kez okul yaptırmak yerine kentteki tüm öğrencilere 10 bin kitap hediye edilmek üzere protokol imzalandı

Giriş Tarihi: 18.2.2013
Türkiye'de hayırseverlerin en fazla okul yaptırma protokolü imzalandığı Antalya Valiliği'nde, bu kez öğrencilere birer kitap hediye edilmesiyle ilgili protokol imzalandı. NBK Touristic adlı seyahat acentesinin Genel Müdürü Recep Yavuz, rehberleriyle birlikte toplayacağı paralarla 4, 5, 6, 7 ve 8'inci sınıf öğrencileri için "10 bin karne 10 bin kitap" adlı kampanya düzenledi. Kampanya için alınacak kitapların değeri, yaklaşık değeri 100- 120 bin TL tutarında. Karnelerin dağıtılacağı 14 Haziran'da ve saat 11.00 ile 18.00 arasında, karnesini Cumhuriyet Meydanı'na getiren öğrencilere birer kitap verilecek.

KARNE SİZDEN KİTAP BİZDEN
Geçen yıllarda yöneticisi olduğu seyahat acentelerinin rehberleriyle önce Perge Antik Kenti'nin sütunlarını ayağa kaldıran, ardından da Myra antik tiyatrosunun restorasyonu için para toplayan Yavuz, bu kez 300 rehberle eğitim için bir şeyler yapmak istediklerini söyledi. Başvurduktan 2 gün sonra geri dönülmesine şaşırdıklarını belirten Yavuz, 'Karne sizden kitap bizden' kampanya afişlerini son anda yetiştirdiklerini söyledi. Yavuz, gelecek yıl kitap sayısını arttırarak kampanyayı yenileyebileceğini belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bu protokol bir başka
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN