Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Akıllı tahta köyde

Ölüdeniz Rotary Kulübü Fethiye'nin Kayaköy Köyü İlkokulu'nu eğitime devam ettirip akıllı tahta ile tanıştırdı

Giriş Tarihi: 19.2.2013
Fethiye'nin Kayaköy Köyü İlkokulu, ilçe genelinde akıllı tahta ile eğitim öğretim yapan ilk köy okulu oldu. Ölüdeniz Rotary Kulüp, 36 öğrencisi bulunan Kayaköy İlkokulu'na akıllı tahta kazandırdı. Akıllı tahtanın açılışını iki öğrenci yaparken, açılışa Ölüdeniz Rotary Kulüp Başkan ve üyeleri de katıldı.

İLK DERS YAPILDI
Öğrencilere akıllı tahta ile ilk bilgiler verildi. Ölüdeniz Rotary Kulübü Başkanı Hasan Özer, "Bildiğiniz gibi bu ilkokul yeterli öğrencisi olmadığı için kapanmıştı. Okulun fiziksel şartlarını hep birlikte iyileştirdik. Okulu derledik ve topladık ve örnek okul seçildi. Bu senede okulun eğitim başarısını yükseltmek amacıyla çalışmaktayız. Akıllı Tahtayı'da eğitimin kalitesini arttırmak amacıyla düşündük" dedi.

MÜDÜRDEN TEŞEKKÜR

Okul müdürü Hasan Şahin de, "Okulumuza sahip çıkan Ölüdeniz Rotary Kulübü üyeleri bir ay önce okulumuza geldiklerinde; akıllı bir tahtaya ihtiyacımız olduğunu söyledik. Bu ihtiyacı kısa bir sürede karşıladılar. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Hem görsel ve yazılım açısından hem de internet ağ bağlantısıyla çok amaçlı olan bu akıllı tahta ile çocuklarımıza kaliteli bir eğitim vereceğiz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Akıllı tahta köyde
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN