Çocuklar için anlamlı işbirliği

SABAH Akdeniz ile oyuncak devi Hello Baby firmasının ortaklaşa yürüttüğü kampanya kapsamında yüzlerce çocuğa oyuncak dağıtıldı

Giriş Tarihi: 13.3.2013
İzmirli Hello Baby firmasının Antalyalı çocuklar için gönderdiği yüzlerce oyuncak ve giyim eşyası, SABAH Akdeniz tarafından ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı. SABAH Akdeniz ekibinin çalışmaları sonucunda tespit edilen yardıma muhtaç çocuklara dağıtılan oyuncak ve giysiler, çocukların büyük bir mutluluk yaşamasına neden oldu. Firma tarafından bağışlanan oyuncak ve giysilerin büyük çoğunluğu daha önceden belirlenen yardıma muhtaç çocuklara hediye edilirken, geri kalan kısmı Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Antalya Şubesi ve Antalya Yetim ve Muhtaç Çocuklara Yardım Vakfı (AYÇOV) gibi kurumlara teslim edildi. Kurum yetkilileri yapılan her bağışın çocuklar üzerinde çok olumlu etkiler yarattığını belirterek, SABAH Akdeniz ve Hello Baby firması yetkililerine duyarlılıklarından dolayı teşekkür etti.

DEVAMI GELECEK

Hello Baby firması yetkilileri ise SABAH Akdeniz ile birlikte yürüttükleri kampanya sayesinde çocukları sevindirmekten mutluluk duyduklarını yardımlara yenilerini ekleyerek, kampanyaya devam edeceklerini bildirdiler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çocuklar için anlamlı işbirliği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN