Mavi kapaklar umutları oldu

Giriş Tarihi: 17.3.2013

Manavgat Çağlayan İlköğretim Okulu öğrencileri topladıkları mavi kapakla 23 tekerlekli sandalye alıp ihtiyaç sahibi engellilere verdi

Antalya'nın Manavgat ilçesindeki 'ta Çağlayan İlköğretim Okulu öğrencilerinin mavi kapak toplayarak aldıkları 23 tekerlekli sandalye, sahiplerine verildi.

GURURLANDIRAN TÖREN
Çağlayan İlköğretim Okulu Sosyal Yardımlaşma Kulübü öğrencileri tarafından gerçekleştirilen mavi kapak kampanyası ile alınan 23 tekerlekli sandalye için okul bahçesinde teslim töreni düzenlendi. Törene Manavgat Kaymakamı Emir Osman Bulgurlu, Belediye Başkanı Şükrü Sözen, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Kılıç, Çağlayan ilköğretim Okulu Müdür Vekili Abdullah Özen ve proje koordinatörü Erdoğan Akyer ile vatandaşlar ve öğrenciler katıldı. Kaymamam Bulgurlu, herkesin birer potansiyel engelli adayı olduğunu, bu nedenle yaptıkları faaliyetlerde engellilerin gururu ve onurlarına önem verdiklerini söyledi.

DESTEĞE DEVAM SÖZÜ

Manavgat Belediye Başkanı Sözen ise belediye bünyesinde bulunan Sosyal Hizmetler Müdürlüğü tarafından ilçe genelinde 50 civarında akülü sandalye dağıttıklarını söyledi. Proje koordinatörü Erdoğan Akyer de projelerine destek veren kurum kuruluşlara ve öğrencilere teşekkür etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mavi kapaklar umutları oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN