Kanserliler için konser

Giriş Tarihi: 24.3.2013

Düş Bahçesi Sanat Merkezi, Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Onkoloji bölümünde tedavi gören kanser hastaları yararına konser düzenliyor

Düş Bahçesi Sanat Merkezi, sosyal sorumluluk projesi kapsamında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Onkoloji Anabilim Dalı Hastaları için konser verecek.

PERŞEMBE GÜNÜ AKŞAM

Antalyalı ünlü sanatçı ve bestekar Serpil Ertuğ, kendisine eşlik edecek 20 kişilik orkestrayla Onkoloji Ana Bilim Dalı Yaşam Kalitesi Destek Programları (YAKADEP) yararına 28 Mart Perşembe günü 19.30'da Akdeniz Üniversitesi Atatürk Konferans Salonu'nda vals, kanto, tango ve kendisine ait bestelerle hayranlarıyla buluşacak. 50 liradan satışa sunulan konser biletlerinin tüm geliri YAKADEP'e kalacak. Ertuğ'a Sazende Düşleri'nin yanı sıra 11 kişilik senfoni orkestrası, 4 vokal ve tango dansçısı da destek verecek. Ertuğ, konserin çok önemli olduğunu ve Antalyalıların bilet alarak bu çalışmaya destek vermelerine ihtiyaçları olduğunu söyledi, Biletler Düş Bahçesi Sanat Merkezi'nin 324 44 04 numaralı telefonu ve AÜ Tıp Fakültesi Onkoloji Anabilim Dalı Ünitesi'den alınabilecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kanserliler için konser
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN