Bahçeli'den Aksu mitingi

Giriş Tarihi: 1.4.2013

Antalya'nın Aksu ilçesinde miting yapan MHP lideri Devlet Bahçeli, 2B arazisi olan Aksuluların yuvalarından olma tehlikesi ile karşı karşıya olduğunu söyledi

Gelecek yıl yapılacak mahalli idareler seçimi öncesi Antalya'nın Aksu ilçesinde partisinin düzenlediği mitingde konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 2B arazileri için sürekli eylem yapan ilçe halkına, Ak Parti'nin belediyeyi alması durumunda yuvalarından olacaklarını söyledi.

TALAN İTHAMI

Köylünün atalarından kalan yerleri almaları için Ak Parti'nin gitmesi gerektiğini söyleyen Bahçeli, "364 gün sonra yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde gerekli ders alınmalı. Şimdiden uyarıyorum, yanılıp yanlışa düşerek, Aksu Belediyesi'ni Ak Parti'ye kaptırırsanız, 2B'yi unutun. Evinizden, barkınızdan, yuvanızdan olursunuz. Bunu şimdiden görün. Büyükşehir Belediyesi de Ak Parti'nin eline geçmesin. Allah muhafaza burada işbirlikçiler, soyguncular, yandaşlar, mısırcılar, gemiciler, talan eder. Ak Parti'ye ders vermeye kararlı mısınız? 2B'yi, atadan kalma topraklarınız helalinizdir. Almaya kararlı mısınız? Öyleyse Milliyetçi Hareket dün, bugün yarın da yanınızda olacaktır" diye Aksululardan oy istediğini ifade etti.

GÖRMEZDEN GELDİLER

Başbakan Recep Tayip Erdoğan'ın Aksu'yu terslemiş, sorunları umursamadığını belirten Bahçeli, sıra teröristlere gelince hemen şefkatli, cömert hüviyete büründüğünü söyledi. Kadir kıymet bilmezlik zihniyetinin her davranışına sirayet ettiğini belirten Bahçeli, "Ancak Aksu yapılanlara göz yummayacaktır. Aksu ihanete dün tepkisiz kalmamıştır, bugün de kalmayacaktır. Akdeniz'den yükselen Yörük ruhu, mukadderatına sahip çıkacaktır" şeklinde konuştu.

KEPENEK HEDİYESİ
Genel siyaset hakkında uzun bir konuşma yapan Bahçeli'yi, yaklaşık bin kişi dinledi. Manavgat ve Serik mitinglerinin ardından Aksu'ya gelen Devlet Bahçeli, miting alanına girmekte zorlandı. Miting sonunda Antalya Muhtarlar Derneği Başkanı Nazif Alp'in verdiği, bir tarafından Türk bayrağı, diğer yanında 3 hilal olan kepeneği giyen Bahçeli, Antalyalıları bu şekilde selamladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bahçeli'den Aksu mitingi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN