Fethiyeliler sağlıklı yaşam için yürüyor

Giriş Tarihi: 11.4.2013

Sağlık Haftası etkinlikleri kapsamında Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi tarafından Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü düzenlendi. Yürüyüşe 250 öğrenci ve öğretim üyesi katıldı

Fethiye'de Sağlık Haftası etkinlikleri kapsamında Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi tarafından Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü düzenlendi. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi kültür sanat etkinlikleri kapsamında Fethiye Sağlık Yüksekokulu tarafından Fethiye'de "Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü" düzenlendi. Fethiye Kültür Merkezi'nin önünden başlayan yürüyüş, Çalış Plajı'nda sona erdi.

VATANDAŞLAR DESTEK VERDİ

Fethiye Belediyesi Kültür Merkezi önünde toplanan yaklaşık 250 öğrenci Fethiye kordon boyunca sağlıklı yaşam yürüyüşü yaptı. Egzersize dikkat çekmek için yapılan yürüyüşe vatandaşlar da destek verdi. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Fethiye Sağlık Yüksek Okulu Öğretim Üyesi Deniz Kader Şarlak, "Sağlık haftası etkinlikleri kapsamında bir dizi sosyal etkinlik düzenledik. Bu yürüyüşte onlardan biri" dedi.

Mustafa Gül Kemer Belediye Başkanı
Farklı bakış açısı
Yayın hayatına başladığı ilk günden bu yana aynı çizgide kararlılıkla ilerleyen, farklı bakış açısıyla Akdeniz Bölgesi basınımızda kendine yer edinen Sabah Akdeniz Gazetesi'nin 10'uncu kuruluş yıldönümünü kutlar, gazetenin bugünlere gelmesinden emeği geçen ve katkıda bulunanları tebrik eder, nice başarılı yıllar dilerim.

Ömer Durna THY Antalya Müdürü
İlkeli ve tarafsız
YAYIN hayatına başladığı ilk günden bu yana istikrarlı ve başarılı bir grafik çizerek ilerleyen; ilkeli, kaliteli, tarafsız habercilik anlayışı içinde gündemi çok yakından takip ederek farklı bakış açılarıyla bölge haberciliğine üstün katkılar sağlayan Sabah Akdeniz Gazetesi'nin 10. kuruluş yıldönümünü kutlar, gazetenin bugünlere gelmesinde emeği geçen ve katkıda bulunan tüm yönetici ve çalışanlarını tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.

Hüseyİn Samanİ Ak Parti Antalya Milletvekili
Hızlı ve tarafsız haber
Sabah Akdeniz'in yayın hayatına başlamasının 10'uncu yıldönümünü kutluyorum. Sabah Akdeniz sorumlu ve ilkeli haber anlayışıyla kuruluşundan bugüne halkımızın güvenilirliğini ve saygınlığını kazanmıştır. Sabah Akdeniz ailesi 10 yıldır başarılı çalışmalara imza atmıştır. 10 yıllık mazisinde doğru, hızlı ve tarafsız haber iletmeyi birinci öncelikli görev edinen Sabah Akdeniz Gazetesi'nin bu misyonunu bundan sonraki yayın hayatında da sürdüreceğine inanıyorum. Yayın hayatına başladığı günden bugüne, yerel basınımızın temsilcisi olarak önemli bir hizmeti yerine getiren Sabah Akdeniz'in tüm yönetici ve çalışanlarını kuruluş yıldönümü vesilesiyle tebrik ediyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fethiyeliler sağlıklı yaşam için yürüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN