Nurgül KÖKTÜRK: Heyecan ve enerji

Giriş Tarihi: 11.4.2013
Zaman ne kadarda hızlı akıp geçiyor. SABAH Akdeniz ailesine katılalı 5 yıl oldu. Yani SABAH Akdeniz'in 10 yıllık yolculuğunun yarısında yer almış oldum.
Akdeniz'deki tüm gelişmeleri Akdenizlilere hızlı bir şekilde aktarmak adına çalışan çok titiz bir ekip var. Bu ekibin en büyük avantajı da bana göre Akdeniz'i ve Akdenizlileri çok iyi tanıyor olması.
Bu titiz ve başarılı ailenin bir üyesi olduğum için de kendimi çok şanslı olarak görüyorum.
Tabiki ben mesleğim gereği sporun içerisinde bir insanım. Özellikle gazetelerin spor sayfası benim için çok önemli.
Geçmişte sporda özveri ile elde edilen başarıların o hassasiyetle değerlendirilmeyip gazetelerde küçücük bile olsa yer bulamamasına o kadar üzülürdüm ki… SABAH Akdeniz, bu eksiklikleri gidermek adına yıllar öncesinden spor sayfaları ile çığır açtı diyebilirim.
Ben de bir çok sporcumu bir çok turnuvada şampiyon yaptım ve milli takıma kazandırdım. fakat bu başarıların taçlanması, antrenörün, sporcunun, yöneticinin ve velilerin motive olması için bir gazete haberinin ne kadar önemli olduğunu da net bilenlerdenim. Çünkü ben doğal olarak iki tarafta da yer alıyorum.
Bir gazeteci gibi bakarken bir antrenörün duygusallığını ve yaşadığı zorluklarını da biliyorum.
SABAH Akdeniz de spor ve sporcuya bu hassasiyetle yaklaşıyor.
Öncelikle sevgili büyüklerimi uzun yıllardır Atalya'da sporun gelişimine verdikleri katkıdan dolayı tebrik ediyor, teşekkürlerimi sunuyorum.
Tabiki yıllar içerisinde dostluklarımızın yanında onlardan öğrendiğim çok şey oldu.
Başta Spor Şefi Cengiz Altay olmak üzere, yine SABAH Akdeniz'in spor sayfasını oluşturan aile üyeleri İbrahim Okumamış, Mustafa Noyan ve Ejder Benteşen'in işlerini yaparken sergiledikleri heyecan ve enerjiyi hep örnek aldım. Cengiz Altay'ın, tozlu sahalarda pistlerde fotoğrafladığı çocukları bir süre sonra ülkemizi başarıyla temsil edip göğsümüzü kabartan milli sporcular olarak gördük.
Evet SABAH Akdeniz yıllardır Akdeniz'de sporun tüm emekçilerinin ve kulüplerin yanında oldu ve nice 10 yıllar boyunca da onların sesi kulağı olmaya devam edecek.
Yeni yaşımız kutlu olsun...
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nurgül KÖKTÜRK: Heyecan ve enerji
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN