Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Sabah Akdeniz yol gösteriyor'

BAKA Dönem Başkanı ve Isparta Valisi Oğuz, Sabah Akdeniz'in Isparta'nın sesini duyurması açısından hayati bir yere sahip olduğunu belirterek, 'Bize yol gösteriyor' dedi

Giriş Tarihi: 11.4.2013
Memduh Oğuz Isparta Valisi
Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) Dönem Başkanı ve Isparta Valisi Memduh Oğuz, Sabah Akdeniz'in, Isparta'nın sesini duyurması açısından hayati bir yere sahip olduğunu söyledi. "Haberleri, yorumları, eleştiri ve analizleri bize yol gösteriyor" diyen Oğuz, "Isparta'nın tanıtımı açısından Sabah Akdeniz'in işlevi değerlidir" şeklinde konuştu.

EN ÖNEMLİ PARÇADIR

Vali Memduh Oğuz, Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) sayesinde stratejik ortak olan Isparta, Antalya ve Burdur'un en güçlü kurumlarından birinin de Turkuvaz Medya Grubu genel şemsiyesi altındaki Sabah Gazetesi Akdeniz eki olduğunu belirterek "Sabah Akdeniz bizim için çok değerlidir" dedi.

KADERİMİZ BİRDİR

Isparta ve Antalya'nın kaderinin bir olduğunu anlatan Vali Memduh Oğuz, sözlerini şöyle sürdürdü: "Sabah Akdeniz sadece bir gazete değil. Bir kurum. Bir yapı. Çok hayati bir işlevi yerine getiriyor. Isparta özelinden bakacak olursak bizim Türkiye'ye sesimizi çok güzel bir şekilde duyuruyor. Tanıtımını etkin bir şekilde yapıyor. Sesimiz, gözümüz, kulağımız oluyor."

ISPARTA'DAN SELAM OLSUN

Gazetenin son derece faydalı bir yayın organı olduğunu vurgulayan Oğuz, "Bu açıdan emeği geçen herkese hem teşekkür ediyorum hem tebrik ediyorum. BAKA Dönem Başkanı ve Isparta'nın Valisi olarak söylüyorum ki Sabah Akdeniz'i önemsiyoruz, değer veriyoruz. 10. yıldönümünü can-ı gönülden kutlarım. Üstün başarılarının devamını dilerim. Tüm çalışanlarına sağlık, mutluluk ve başarı dilerim. Isparta'dan Sabah Akdeniz'e selam olsun" diye konuştu.

Hüseyİn Kaçıkoç Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı
Değerli gazeteciler
Isparta Ticaret ve Sanayi Odası'nın çalışma ve faaliyetlerinin duyurulmasında kamuoyu oluşturulmasında şüphesiz ki basın kuruluşlarımızın emeği çok büyük. Bölgesel anlamla sesimizi duyurabildiğimiz, birçok konuda kamuoyuna bilgiler aktardığımız önemli yayın organlarımızdan olan Sabah Akdeniz ile 10 yıldan bu yana birlikte yol alıp birlikte güçlendik. Çalışmalarımızın duyurulması ve başta ilimizin ekonomisi olmak üzere her türlü faaliyetlerimizin gazetenizde geniş şekilde yer almasının haklı gururunu yaşıyoruz. 10 yıldır yayın hayatına devam eden Sabah Akdeniz'in önemini her geçen gün arttıran Bölge Temsilcisi tecrübeli gazeteci Sayın Mevlüt Yeni ile buradaki çalışmalarımızı sütunlarına taşıyan haberleriyle destek veren Muhsin Tufan ve Soner Toros ile tüm Sabah ekibini kutluyorum.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Sabah Akdeniz yol gösteriyor'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN