Tarafsız ve doğru

Giriş Tarihi: 11.4.2013
Sadık Badak
Ak Parti Antalya Milletvekili

Medeniyetin beşiği olarak bilinen Anadolumuzda, tarihi, kültürel, doğal ve sembol değerleri ile ön plana çıkan Akdeniz coğrafyasında, dünyanın en güzel insanlarına haber verme, gündemi tarafsız ve doğru olarak aktarma, yönetim ve vatandaşlarımız arasında sağlıklı ilişki kurma misyonuna 10 yıl önce başlamış olan Sabah Akdeniz ekinin 10. yılını içtenlikle kutluyorum. Bu süreçte, yüksek gazetecilik anlayışıyla, gündemi doğru ve tarafsız aktarma gibi gazeteciliğin temel anlayışı ile yerel basına örnek olan Sabah Akdeniz'in bundan sonra da aynı anlayış ve heyecanla halkımıza bilgi aktarma görevine devam edeceğine içtenlikle inanıyor, bu başarının altında imzası olan dizgicisinden yazarına, muhabirinden dağıtımcısına bütün mensuplarını kutluyor, sevgi ve selamlarımı sunuyorum.

Mehmet Özdİlek
Antalyaspor Teknik Direktörü

Bölgenin şansı SABAH Akdeniz
Bölge eklerinin, yayın ağı içine aldıkları illerin sosyal ve ekonomik hayata katkıları tartışılmaz. Gazetelerin bölge eki yayınladıkları illerin de çok şanslı olduğunu düşünürüm. Akdeniz bölgesi de bu anlamda çok şanslı. SABAH Akdeniz de büyük bir misyon üstlenmiş durumda bu bölgede. Hem haberciliği ile hem kalitesi ile gelişmeleri kamuoyuna sağlıklı bir şekilde aktarmak adına örnek bir süreç yaşıyor. Bu sürecin ve SABAH Akdeniz'e bu kaliteyi veren ekibin daimi olması çok önemli. Daha nice 10 yıllar devam etmeli aynı coşku ve heyecanla. Medical Park Antalyaspor'a da ciddi anlamda emek ve destek veriyor. SABAH Akdeniz'e bu kaliteyi veren ekibi kutluyorum.

Hüsamettİn Çetİnkaya
Kumluca Belediye Başkanı

Yeni soluk getirdi
Sabah Gazetesi Akdeniz Eki göreceli olarak kısa denebilecek bir geçmişe sahip olmasına rağmen, bölge yazılı basınına getirdiği yeni solukla, attığı adımlarla çok önemli başlangıçların kaynağı olmuştur. İçinde yaşadığı toplumun değerlerini bilen ve onlarla barışık bir yayın çizgisini takip eden, güvenilir, ilkeli, tarafsız yayın anlayışı, bölge ve ülke sorunlarına vakıf güçlü kalemleriyle beğeniyle takip ettiğim bir gazetedir. Bu özellikleri, onu yerel basınımız içinde saygın bir konuma getirmiştir. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da meslek ilkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışıyla başarılarını devam ettireceğine olan inancımı belirtir, Sabah Akdeniz'in yayın hayatına başlamasının 10'uncu yıldönümünü kutlar ve gazetenin baskısından bizlere ulaştırılmasına kadar emeği geçen tüm çalışanlarına en içten sevgi ve saygılarımı sunarım.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tarafsız ve doğru
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN