Üniversite'de tiyatro şenliği

Akdeniz Üniversitesi Tiyatro Topluluğu'nun düzenlediği uluslararası festivalde, ücretsiz olarak yerli ve yabancı toplulukları izleyebilirsiniz

Giriş Tarihi: 13.4.2013
Akdeniz Üniversitesi Tiyatro Topluluğu'nun 7'incisini düzenlediği Akdeniz Üniversitesi Tiyatro Topluluğu Uluslararası Tiyatro Festivali'nde, yerli ve yabancı topluluklar ücretsiz olarak izlenebilecek. Kampus içindeki Atatürk Konferans Salonu'nda günde 3 gösterimi izleyebileceğiniz festivale, bu yıl Fransa, Gürcistan ve İran üniversiteleriyle birlikte 14 tiyatro topluluğunun 17 gösterisi hazırlandı.

HERGÜN 3 OYUN SAHNELENECEK

Bugün saat 14.00'te Ankara Tıp Oyuncuları'nın Bir Garip Oyun, saat 17.00'de Kıratın Son Bandı ile saat 20.00'de Generallerin Beş Çayı adlı oyunları ev sahibi topluluk tarafından sahnelenecek. Yarın saat 14.00'te Muğla Üniversitesi'nden Analık Davası, saat 17.00'de Osman Gazi Üniversitesi'nin Adlandırılamayan Atölye'sinden Kafka'nın Kadınları ve saat 20.00'de kapanış oyununu olarak Fransa'nın Sciece Po Lion Üniversitesi'nden Cadı Kazanı sahnelenecek.

PANDOMİM ATÖLYESİ

Ayrıca yarın Ulvi Arın'ın pandomim atölyesi ise saat 09.30'da Olbia'da yapılacak. Festival saat 22.00'de şenlik alanında popçu Ali Güven konseri ile sonlanacak. Başarılı bir festival geçirdiklerini anlatan Akdeniz Üniversitesi Tiyatro Topluluğu Başkanı öğrenci Mustafa Ersan, gelen oyunların niteliklerinin de hayli yüksek bulduklarını söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Üniversite'de tiyatro şenliği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN