Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şahİn: Antalya sİyAsİ onurum

Ak Parti Siyasi ve Hukuki İşler Başkanlığı 6'ncı Bölge Toplantısı, Antalya'da gerçekleşti. Toplantıya Ak Parti yönetiminin üst düzey yetkilileri de katıldı

Giriş Tarihi: 14.4.2013
Ak Parti Siyasi ve Hukuki İşler Başkanlığı 6'ncı Bölge Toplantısı, Erdem Beyazıt Kültür Merkezi'nde gerçekleşti. Antalya, Isparta, Afyon, Konya, Burdur ve Karaman il ve ilçelerinin ana kademe ve kadın kolları ile gençlik kollarının siyasi ve hukuk işleri başkanlarının yer aldığı toplantıya AK Parti yönetiminin üst düzey yetkilileri de katıldı.

BAKAN YAZICI DA KATILDI

Ak Parti Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin başkanlığında düzenlenen toplantının öğleden sonraki bölümüne Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı da katıldı.

ÇÖZÜM SÜRECİ ANLATILDI
Toplantıya katılan konuşmacılar Darbeler ve Demokrasi, Dışa Bağımlılıktan Kurtuluş Yolunda Savunma Sanayi, Demokratikleşme ve Çözüm Süreci ile Hükümetin İcraatları başlıklı konular hakkında katılımcılara bilgi verdi. Toplantının açılış konuşmasını yapan Mehmet Ali Şahin, terör sorununun bitirilmesine yönelik başlatılan çözüm süreci hakkında önemli bilgiler aktardı.

ANTALYA ÇOK ÖNEMLİ
Antalya'nın siyasi hayatı içerisinde çok önemli bir yere sahip olduğunu söyleyen Şahin, "Antalyalı olmak ve Antalyalıların vekili olarak parlamentoda görev yapmak benim için hep bir onur olmuştur. Siyasi hayatım boyunca birçok görevler üstlendim. Devlet Bakanı, Adalet Bakanı görevinde bulundum. Ancak benim için, 'Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin 24'ncü Başkanı Antalya Milletvekili Mehmet Ali Şahin' cümlesi her şeyin üstündedir" dedi.

HALA ANTALYALI
toplantının oldukça önemli olduğunu ifade eden Ak Parti İl Başkanı Mustafa Köse, bölge toplantısının Antalya'da yapılmasını isteyen Mehmet Ali şahin'e teşekkür etti. Şahin'in Antalya'nın gelişimine ve hayata geçirilen hizmetlerde büyük katkısı olduğunu söyleyen Köse, "Biz sizi hala Antalya Milletvekili olarak kabul ediyoruz. Buraya yaptığınız hizmetleri unutmak mümkün değil" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şahİn: Antalya sİyAsİ onurum
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN