Gökyüzü model uçaklarla şenlendi

Giriş Tarihi: 16.4.2013

Türk Hava Kurumu Fethiye Şubesi tarafından açılan Radyo Kontrollü Model Uçak Kursu sonunda yapılan uçaklar uçurulunca gökyüzü şenlendi

Türk Hava Kurumu Fethiye Şubesi tarafından açılan Radyo Kontrollü Model Uçak başlangıç ve Tekamül Kursunu başarı ile tamamlayan 20 kursiyer sertifikalarını Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık ve Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz'ın elinden aldı. THK Fethiye Şubesinin son üç yılda açtığı model uçak kursunu toplam 60 kursiyerin tamamladığı ve Fethiye'den çeşitli yarışmalara katılacak bir kulübün oluşturulacağı bildirildi. Ölüdeniz Beldesi Ovacık Mahallesindeki micro light pistinde sertifika almaya hak kazanan kursiyerler kendi yaptıkları radyo kontrollü model uçak- larını uçurarak adeta görsel bir şölen sundu. Aralarında doktor, öğretmen ve esnaftan oluşan kursiyerler radyo kontrollü model uçaklarını uçururken keyifli anlar yaşadı.

SERTİFİKA VERİLDİ

THK Fethiye Şubesinin açtığı radyo kontrollü model uçak kursunu bitiren kursiyerlere sertifikaları Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık ve Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gökyüzü model uçaklarla şenlendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN