EXPO 2016 Antalya ile AKSAV işbirliği yapıyor

EXPO 2016 Antalya Ajansı ile Altın Portakal Kültür ve Sanat Vakfı, ortak projelere imza atacak. Film festivali ile Expo çalışması birlikte yapılacak

Giriş Tarihi: 17.4.2013
Altın Portakal Kültür ve Sanat Vakfı (AKSAV) Yönetim Kurulu Başkan Vekili Arif Bulut, İcra Kurulu Üyesi Hüseyin Şanlı ve Yönetim Kurulu Üyesi Şebnem Bahar, EXPO 2016 Antalya Ajansı Genel Sekreteri Selami Gülay'ı ziyaret etti. Ziyarette, bu yıl 50'ncisi düzenlenecek Altın Portakal Film Festivali çerçevesinde EXPO 2016 Antalya olarak neler yapılabileceği ele alındı.

ORTAK ÇALIŞMALIYIZ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren EXPO 2016 Antalya Ajansı Genel Sekreteri Selami Gülay, "Ülkemizin üstlendiği en önemli organizasyon olan EXPO 2016 Antalya'ya şehrimiz ev sahipliği yapacak. Bu önemli organizasyonu en iyi şekilde gerçekleştirmek istiyoruz. Bu amaçla, yurtiçi ve yurtdışında düzenlenen organizasyonlara katılmaya çalışıyoruz. Türkiye'nin Oscar'ı olarak adlandırılan Altın Portakal Film Festivali ile EXPO 2016 Antalya'yı buluşturarak, ortak çalışmalar yapmamız gerektiğini düşünüyorum" dedi.

HERKES RİSK ALMALI

EXPO 2016 Antalya Ajansı Genel Sekreteri Selami Gülay'a görevinde başarı dileyen AKSAV Başkan Vekili Arif Bulut, "Bu organizasyonun başarıyla gerçekleşmesi için herkesin elini taşın altına koyması ve risk alması gerekir. Ekim ayı başında kültür ve sanatın nabzı şehrimizde atıyor. Altın Portakal Film Festivali çerçevesinde EXPO 2016 Antalya'yı buluşturabiliriz" diye konuştu.

OLUMLU GELİŞMELER VAR
EXPO 2016 için ortak çalışma kararının alındığı ziyaretin anısına EXPO 2016 Antalya Ajansı Genel Sekreteri Selami Gülay, AKSAV Yönetim Kurulu Başkan Vekili Arif Bulut'a EXPO 2016 Antalya flaması hediye etti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
EXPO 2016 Antalya ile AKSAV işbirliği yapıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN