Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hintlileri bekliyoruz

Giriş Tarihi: 19.4.2013

BAKA, 2012'de ilk kez düzenlenen Batı Akdeniz Türkiye-Hindistan Yatırım ve İşbirliği Fırsatları Zirvesi'nin 2'ncisini 29 Nisan'da yapacak

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA), 2012'de ilk kez düzenlenen ve yaklaşık 8.5 milyon dolarlık iş anlaşmasının yapıldığı Batı Akdeniz Türkiye-Hindistan Yatırım ve İşbirliği Fırsatları Zirvesi INCOM 2012'nin ikincisini yapacak.

29 NİSAN'DA

Antalya, Isparta ve Burdur ile Türkiye- Hindistan Yatırım ve İşbirliği Fırsatları Zirvesi 2013 toplantısı, 29 Nisan-1 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Yaklaşık 50 Hintli işadamının katılması beklenen zirve, Antalya Beldibi'de yapılacak.

FİRMA GEZİLERİ

Antalya'daki INCOM 2013'te, Batı Akdeniz'deki firmaların temsilcileri ile tarım (tarım makineleri dahil), gıda, yenilenebilir enerji, turizm, gül ve kozmetik ürünler, doğaltaş ve mobilya sektörlerinde Hindistan'da faaliyet gösteren Hintli firma temsilcileri, yatırım ve ortaklık fırsatları ile ithalat-ihracat görüşmeleri gerçekleştirecek. Batı Akdenizli firmalar, ikili görüşmelerde tanıştıkları Hintli işadamlarına kendi üretim tesislerini ve firmalarını gezdirerek iş bağlantısı yapabilecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hintlileri bekliyoruz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN