M.Paşa'da 23 Nisan coşkusu

Giriş Tarihi: 20.4.2013
Muratpaşa Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutluyor. 28 Nisan'a kadar sürecek kutlamalar kapsamında basketbol turnuvaları, dans gösterileri, bisiklet turları, futbol maçları, cimnastik gösterilerine yer verilecek. 23 Nisan Salı günü Çocuk Şenliği ve Fener Alayı yürüyüşü ile kutlamaların heyecanı zirveye çıkacak.

ÇOCUK FENER ALAYI
23 Nisan günü saat 21.00'de Muratpaşa Kent Meydanı'ndan başlayacak Fener Alayı, Fener Caddesi ve çevresinde ilerleyerek yine Kent Meydanı'nda son bulacak.

ÇOCUKLAR KARDEŞTİR
18 Nisan'da başlayan etkinliklerin ilki 'Dünya Çocukları Kardeştir Basketbol Turnuvası' ile 75'nci Yıl Spor Tesisi, Astur Spor Tesisi, Çağlayan Spor Tesisi'nde gerçekleşti. Maçların final karşılaşması ise 22 Nisan saat 17.30'da Astur Spor Tesisinde oynanacak. 'Haydi Çocuklar Futbola' çağrısı ile düzenlenen futbol turnuvası, 75'nci Yıl Spor Tesisi ve Çağlayan Spor Tesisi'nde yapılıyor. Saat 18.00'de başlayacak maçların final müsabakası ise 22 Nisan'da.

DÜNYA ÇOCUKLARI

Bugün Muratpaşa Kent Meydanı 17.00 ile 19.00 arasında Ukrayna, Pakistan, Yakutistan, Kıbrıs, Tataristan, Romanya, Kırgızistan'dan gelen dünya çocuklarının buluşmasına tanık olacak. İrfan İlk Okulu Dans Gösterisi, Vali Hüsnü Tuğlu İlköğretim Okulu Halk Oyunları Gösterisi, Hanım-Ömer Çağıran İlköğretim Okulu Halk Oyunları gösterisi ile dünya çocuklarının dans gösterileri sergilenecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
M.Paşa'da 23 Nisan coşkusu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN