Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Afrika'nın kapısını öğrenciler açacak

AGİD Başkan Yardımcısı H. İbrahim Hamamcıoğlu, Türkiye'de okuyan Afrikalı öğrencilerin, Afrika'ya yatırım yapmak için önemli bir fırsat olduğunu belirtti

Giriş Tarihi: 24.4.2013
Afrika'nın birçok ülkesinden Antalya'ya öğrenim görmek üzere gelen Afrikalı öğrenciler Antalya Girişimci İşadamları Derneği'ni (AGİD) ziyaret etti. AGİD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Hamamcıoğlu, "Afrika Türk işadamları için yatırım yapmaya elverişli son derece bakir pazar. Çinliler bu bölgeye çok hızlı yatırım yapıyor. Türk işadamları için Türkiye'de okuyan Afrikalı öğrenciler o bölge de yatırım yapmak için önemli bir fırsattır" diye konuştu.

ÖĞRENCİLER FIRSAT
Bu öğrencilerle birlikte Afrika'ya geziler düzenleyerek, o bölgede yatırım fırsatları aramak istediklerini anlatan Hamamcıoğlu, "Ayrıca bu öğrencilerimizi AGİD'li iş adamları olarak burada yetiştirip kendi ülkelerinde birer yetişmiş insan göndermeyle görev biliyoruz" dedi. Misafir perverlikleri için AGİD'e teşekkür eden Afrikalı öğrenciler Antalyalı işadamları ile iş birliği yapmaktan onur duyacaklarını söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Afrika'nın kapısını öğrenciler açacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN