Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hayırseverlerle 5 okul protokolü

Giriş Tarihi: 3.5.2013

Hayırseverlerin Manavgat'ta yaptıracagı 5 okul için, Antalya Valiligi'nde toplu okul protokolü imza töreni düzenlendi

Manavgatlı hayırseverlerin yaptıracagı turizm meslek ve Anadolu lisesi ile 3 ana sınıfı için, Antalya Valiligi'nde toplu okul protokolü imza töreni düzenlendi. Evrenseki Belediyesi'nin bölge turizmcilerinin katkısıyla yaptıracagı Evrenseki Sehit Üstegmen Ahmet Ozan Sarlak Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ile Ünal Akpınar Anadolu Lisesi, Kızılagaç Ünal Akpınar Ilkokulu anasınıfı, ögretmen Havva Bayaz adına Manavgat 75'inci Yıl Cumhuriyet Ilkokulu bahçesine anasınıfı, Dr. Yusuf Aydın adına Ilıca Ilkokulu bahçesine anasınıfı için protokol imzalandı.

VESILE OLUYOR

Törende 97'inci okul protokolü imzalayarak Antalya'nın Türkiye rekoru kırdıgını belirten Vali Ahmet Altıparmak, "Türkiye'nin neresine gitsem, Antalya'nın hayırseverleri konusuluyor. Iyi düsünmeyle, basının konuyu gündemde tutması sayesinde bu basarıyı kazandık" dedi. Imza atılırken Manavgat Kaymakamı Emir Osman Bulgurlu'ya 2 hayırseverden de okul yaptırma sözü aldıklarını hatırlatan Altıparmak, her okul yaptırma vesilesiyle baska hayırseverler de kazandıklarını söyledi.

AMACIMIZ SAGLIKTI

Aslında bölgenin ihtiyacına cevap vermek için saglık lisesi yaptırmayı planladıklarını belirten Evrenseki Belediye Baskanı Recep Barut, turizmcilerin ara eleman istemesi üzerine kalifiye eleman yetistirmeyi ve okula sehit Üstegmen Sarlak'ın adını vermeyi kararlastırdıklarını belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hayırseverlerle 5 okul protokolü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN