ATSO seçiminde ikinci aşama

Giriş Tarihi: 10.5.2013

ATSO'nun seçilmiş 127 meclis üyesi, ATSO yönetim kurulu başkanı ve üyelerini, 23 TOBB delegesini ve 6 kişilik disiplin kurulunu bugün oylayacak. Kulis çalışmaları, tüm gece sürdü

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) seçimlerinde ikinci aşama bugün gerçekleştiriliyor. ATSO'nun seçilmiş 127 meclis üyesi, ATSO yönetim kurulu başkanı ve üyelerini, 23 TOBB delegesini ve 6 kişilik disiplin kurulunu oylayacak. Meclis üyeleri 09.00-16.00 arasında Atatürk Konferans Salonu'nda açılacak sandıklarda oy kullanacak.

GÖREV DAĞILIMI HAFTA İÇİ

Yönetim kurulu seçimlerinin ardından, gelecek hafta içinde yönetim kurulunda görev dağılımının yapılması ve gelecek hafta sonuna kadar da meclis başkanının seçilmesi bekleniyor. Seçimlerde son aşamaya gelinirken, kulis çalışmaları da hızlandı. Turuncu ve beyaz liste dışında meclise giren ve seçimin kaderini belirleyecek meclis üyeleri ile görüşmeler, sabah saatlerine kadar sürdü.

İKİ OTELDE SABAHA KADAR KULİS
Turuncu listeyle yarışan son ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Osman Budak, kendini destekleyen meclis üyeleriyle Best Western Khan Otel'de bir araya geldi. Beyaz listeyle yarışan son ATSO Meclis Başkanı Ali Rıza Akıncı ise kulis çalışmalarını Antalya Otel'de sonlandırdı. ATSO Yönetim Kurulu Başkanlığı seçiminin kaderini iki adayın da tarafsız meclis üyelerine vereceği yönetim kurulu üyeliği gibi vaatler belirleyecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ATSO seçiminde ikinci aşama
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN