Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Konysiad'dan Ankara çıkarması

Giriş Tarihi: 10.5.2013

Konysiad üyeleri Ankara'da Türel ve Arıcı ile görüştü. Arıcı'ya turizmdeki sıkıntılar anlatıldı

Konyaaltı Sanayici İşadamları Derneği (Konysiad) Ankara'ya çıkarma yaptı. Çok sayıda dernek üyesi ile gerçekleştirilen ziyaretler, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı, Antalya Milletvekili Menderes Türel'le başladı.

MECLİS'TE ÖĞLE YEMEĞİ

Turizm Bakan Yardımcısı Abdurrahman Arıcı ile devam etti. Ziyaretin ilk ayağında bir araya gelinen Menderes Türel, Genel Merkez ve Meclis'teki çalışmaları ile ilgili olarak Konysiad heyetini bilgilendirdi. Yerel seçimlerin yaklaşması nedeniyle çok yoğun bir tempoda çalıştıklarını ifadeden Türel, ülke çapında yaptığı ziyaretlere önümüzdeki hafta da devam edeceğini, bu çerçevede birçok ili ziyaret edeceğini söyledi. Dernek Başkanı İlhami Kaplan, gerek Menderes Türel ve gerekse Mevlüt Çavuşoğlu gibi Antalya'dan iki ismin Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı olmalarını çok önemsediklerini dile getirdi. Kaplan, her iki ismin böylesi önemli makamlarda bulunmalarının Antalya adına çok gurur verici olduğunu ifade ederek, Türel'in yaptığı çalışmaları yakından takip ettiklerini de sözlerine ekledi. Heyet daha sonra Ak Parti Genel Merkezi'nde öğle yemeği yedi ve daha sonra Menderes Türel ile birlikte Meclis'e geçti. Burada kuliste Türel'le bir süre sohbet eden Konysiad heyeti bir süre de Meclis Genel Kurulu'nu takip etti.

ARICI ZİYARETİ

Ziyaretin TBMM ayağını tamamlayan Konysiad heyeti daha sonra Turizm Bakanlığı'na geçerek, Bakan Yardımcısı ve eski Antalya Milletvekili Abdurrahman Arıcı ile bir araya geldi. Turizm sezonunun açılması nedeniyle yaşadıkları sıkıntıları Bakan Yardımcısı Arıcı'ya aktaran, Konysiad'ın turizmci üyeleri sorunlarının kısa sürede çözümü için söz aldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Konysiad'dan Ankara çıkarması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN