Hemşireler bilgilendi

Giriş Tarihi: 19.5.2013

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi ve Muratapaşa Belediyesi işbirliği ile düzenlenen 1. Hemşirelik Günleri Programı'nda alanlarının uzman isimleri hemşirelere bilgiler verdi

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi tarafından düzenlenen ve Muratpaşa Belediye salonunda gerçekleştirilen 1. Hemşirelik günleri büyük ilgi gördü.

HERKES KATILDI

Antalya'da bulunan Sağlık Meslek Yüksekokulu öğrencileri, hemşirelik fakültesi öğrencileri, kamu hastaneleri ve özel hastanelerde çalışan birçok hemşirenin katılımı ile gerçekleşen seminerde açılış konuşmasını Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Neslihan Yılmaz gerçekleştirdi.

BİLGİLENDİRDİLER

Seminerde, Akdeniz Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç.Dr. Filiz Kantek " Hemşirelikte güç ve başarı" hakkında bilgi verdi. "Örgütsel Sinizm" konusunda Uludağ Üniversitesi Öğr. Görevlisi Nejla Aydınoğlu hemşirelik mesleğinin yapısını anlattı. Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Yenidoğan Yoğun Bakım Hekimi Uzm. Dr. Hakan Ongun da, "Prematürite bebeklerin sağlığı, bakımı ve gelişimi" konusunda bilgilendirmelerde bulundu. 1.Hemşirelik Günlerine konuşmacı olarak katılan Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Sevim Ulupınar ise, hemşirenin kendini güçlendirmesi konusunu ele aldı. Hemşirelikte Magnet ve süreç iyileştirmeleri konularında bilgi veren Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Hemşirelik Hizmetleri Müdür Yardımcısı Işık Özgür ve eğitim hemşiresi Meltem Özcan'nın, "Süreç İyileştirmeleri" konulu konuşmasıyla program sona erdi. MP Antalya Hastane Kompleksi Başhekimi Dr. Şerif Köksal, konuşmacılara plaket ve çiçek verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hemşireler bilgilendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN