Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Isparta için birlik çağrısı

ITSO Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Isparta'nın gelişmesi için işbirliğinin şart olduğunu, STK'larla el ele verip kent için çalışacaklarını söyledi

Giriş Tarihi: 24.5.2013
Isparta Ticaret ve Sanayi Odası (ITSO) yeni yönetimine ziyaretler devam ediyor. Isparta Girişimci Sanayici İşadamları Derneği Başkanı Alper Bayhan ve yönetimi, Bakkal Odası Başkanı Mehmet Babbacı ve yöneticiler, Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Adar, Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Nuri Dirik, BAKA Genel Sekreteri Tuncay Engin ile çok sayıda esnaf ve sanayici, belediye başkanları, muhtarlar ve akademisyenleri ağırlayan ITSO Başkanı Başdeğirmen, ziyaretler sırasında hep birlik ve beraberlik mesajları verdi.

ŞEREFLİ GÖREV
Isparta'nın gelişmesi için işbirliğinin şart olduğunu belirten ITSO Başkanı Başdeğirmen, "Isparta sanayicisine, Ispartalılara hizmet etmek bizleri onurlandırıyor. Bu şerefli görevin ne kadar ağır olduğunun bilincindeyiz. Ispartalılara ve üyelerimize hizmette elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Ancak bu tek başımıza olmayacak. Birlik beraberlik içinde hizmette herkesle kol kola ele ele verip Ispartamızın gelişmesi için hareket edeceğiz" dedi. Ekibiyle birlikte görev süresi boyunca önemli hizmetler vereceklerini belirten Başdeğirmen, "Valimiz, belediye başkanlarımız, milletvekillerimiz, esnaf, sanayici, sivil toplum kuruluşları, siyasi parti temsilcileri, işadamları dernekleri, üniversitemiz ve herkesle işbirliği içinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz" diye konuştu.

HİZMET İÇİN EL ELE
Isparta Girişimci Sanayici İşadamları Derneği Başkanı Bayhan, Bakkallar Odası Başkanı Babbacı ve BAKA Genel Sekreteri Tuncay Engin'nde Ticaret ve Sanayi Odası ile her zaman uyum içinde çalıştıklarını bundan önce olduğu gibi bundan sonra da diyalogla ve karşılıklı işbirliği ile Isparta'ya hizmet edeceklerini belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Isparta için birlik çağrısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN