Kritik randevular

Medical Park Antalyaspor'da bu hafta iki kritik buluşma yaşanacak. Vakfın oluşturduğu üç kişilik ikna heyeti Başkan Akıncıoğlu ile biraraya gelecek. Teknik Direktör Özdilek ise bugün kulüpte spor medyası ile buluşacak

Giriş Tarihi: 3.6.2013
Medical Park Antalyaspor'da geçen hafta Salı günü Başkan Hasan Akıncıoğlu'nun 14 Haziran'da yapılacak genel kurulda aday olmayacağını açıklaması, Teknik Direktör Mehmet Özdilek'in istifa etmesi ve ardından da Yönetim Kurulu'nun da aday olmayacağını duyurması ile başlayan yönetim krizinde bu hafta kritik randevular yaşanacak. Yaptığı açıklamalardan sonra Marmaris'e tatile giden Başkan Akıncıoğlu bugün Antalya'ya dönecek.

HEYET ZİYARET EDECEK

Antalyaspor Vakfı Başkanı Ali Yılmaz öncülüğünde gerçekleştirilen Vakıf Mütevelli Heyeti ve Antalyaspor eski başkanlarının katıldığı toplantıda alınan karar gereği oluşturulan heyet bugün veya yarın Başkan Hasan Akıncıoğlu ile bir araya gelecek. Kritik randevuda Mevlüt Yeni, Nafiz Tanır ve Bülent Yıldırım'dan oluşan 3 kişilik heyet, Başkan'ın geri dönmesi için görüşme yapacak ve alınan kararları masaya yatırıp kararını geri almasını isteyecek.

ÖZDİLEK DEĞERLENDİRECEK
Kulüp Başkanı Hasan Akıncıoğlu'nun aday olmayacağını açıklamasının ardından UEFA Pro Lisans Kursu'ndan apar topar izin alarak kulübü gelip görevinden istifa ettiğini açıklayan Teknik Direktör Mehmet Özdilek'te bugün saat 13.30'da kulüp binasında spor medyası ile bir araya geliyor. Teknik Dieröktür Özilek'in yapacağı sohbet toplantısında 2012- 2013 sezonunu değerlendirip krizle ilgili görüşlerini açıklaması bekleniyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kritik randevular
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN