Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Engelli 'Örnek Okur' seçildi

Giriş Tarihi: 6.6.2013
Antalya'nın Manavgat ilçesindeki Halk Kütüphanesi tarafından Nisan ayında hayata geçirilen 'Örnek Okur Projesi' kapsamında Mayıs ayının örnek okuru seçilen fiziksel engelli Musa Arıcı için Manavgat kaymakamlığında ödül töreni düzenlendi.

SAYISI 11 BİNİ GEÇTİ

Manavgat Kaymakamı Emir Osman Bulgurlu, "Kardeşimiz 2013 Ocak ayından itibaren 11 tane kitap okumuş. Bunlara sayfa itibarı ile baktığımızda çok yüklü bir rakama geliyor. Biz hakikaten tebrik ediyor, teşekkür ediyoruz. Her ay sen birinci ol. Başkaları da olsun ama benim gönlüm senden yana" diye konuştu.

HER TÜRLÜ KİTAP

Da Vincinin Şifresi (Dan Bravn), Bir Çift Yürek (Manro Morgan), Gözyaşım yollarda Kaldı (Ömer Faruk Köse), Cengiz dağcı (İsa Kocakaplan), Bir Çift martı Görmüştü Çocuk (Pelin İstanbulluoğlu), Şah ve Sultan (İskender Pala), Serenat (Zülfü Livaneli), Künye (Necip Fazıl), Seni Arıyorum Romanlarımda (Necip Fazıl), Nartanem Side (Halil Yıldırım) ve Aya Gün Değdi (Mustafa Erol) isimli kitapları okuyan Arıcı, "Okumanın sonsuz olduğunu düşünüyorum. Okuyan çok oldukça geleceğimiz aydınlık olur" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Engelli 'Örnek Okur' seçildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN