Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkandan etik duruş

Akıncıoğlu, Aissati ve Ömer için gelen 6 milyon euroluk transfer tekliflerinin değerlendirilmesini genel kurulda görev alacak yeni yönetime bıraktı

Giriş Tarihi: 11.6.2013
Cuma günü yapılacak genel kurulda aday olmayacağını açıklayan Medical Park Antalyaspor Başkanı Hasan Akıncıoğlu, kırmızı- beyazlı camiaya etik açıdan örnek olacak davranış sergiledi. Futbolcuların alacaklarının yüzde 80'ini kapatan Akıncıoğlu, genel kurul öncesi Ömer Şişmanoğlu ile İsmail Aissati için gelen ve toplam 6 milyon euroyu bulan transfer tekliflerini değerlendirmeye almadı.

BEŞİKTAŞ İSTİYOR

Akıncıoğlu, bu iki futbolcu için gelen transfer tekliflerini değerlendirip futbolcuların alacaklarını kapatarak takımı ödeme sorunu olmaksızın teslim etmek yerine, tercihi yeni seçilecek yönetime bıraktı. Ömer Şişmanoğlu için Beşiktaş resmi teklifte bulunurken, Trabzonspor ve Fenerbahçe ise bırakılması halinde bu futbolcuya talip olacakları haberini gönderdi. İsmail Aissati için ise Rus takımı Terek devrede.

REKLAM GELİRLERİ DE VAR

Medical Park Antalyaspor'da 5 yıl başkanlık koltuğunda oturan Akıncıoğlu, görevde bulunduğu süre içerisinde ilk kez futbolcu satıp 6 milyon euro gibi yüksek oranda para kazandırma fırsatı yakalamasına rağmen, buna yanaşmadı. Yine Akıncıoğlu döneminde anlaşması yapılmış olan forma, stat ve tesislerdeki reklamlar için yaklaşık 3.5 milyon liralık tahsilatı da yeni yönetim yapacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkandan etik duruş
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN