Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'da içme suyu problemi çözülüyor

Antalya'nın Kaş ilçesi Muhtarı Arif Otlu'nun girişimleriyle, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tabiat Varlıklarını Koruma Genel Müdürlüğü tarafından Patara'nın içme suyu şebeke inşaatı için 500 bin liralık kaynak sağlandı.

Giriş Tarihi: 11.6.2013 11:53
İhalenin Kaş Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından yapıldığı bildirilirken, Muhtarı Arif Otlu konu hakkında yaptığı açıklamada, bu yatırım sayesinde Patara'nın en önemli sorunlarından biri olan içme suyu sorunun çözüme ulaşacağını belirtti.

Otlu, turizm bölgesi olan Patara'nın yaz sezonuyla birlikte içme suyuna kavuşacağını belirtirken, turizme daha fazla katkı sağlayacağını ve ihaleyi alan firmanın çalışmalarına hızla devam ettiğini söyledi.İhalenin Kaş Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından yapıldığı bildirilirken, Patara Muhtarı Arif Otlu konu hakkında yaptığı açıklamada, bu yatırım sayesinde Patara'nın en önemli sorunlarından biri olan içme suyu sorunun çözüme ulaşacağını belirtti.

Otlu, turizm bölgesi olan Patara'nın yaz sezonuyla birlikte içme suyuna kavuşacağını belirtirken, turizme daha fazla katkı sağlayacağını ve ihaleyi alan firmanın çalışmalarına hızla devam ettiğini söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Patara'da içme suyu problemi çözülüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN