Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Köse: Akaydın kendini yansıtmış

Giriş Tarihi: 12.6.2013
AK Parti Antalya İl Başkanı Mustafa Köse, "Sayın Başbakan bugüne kadar hiç akıllanmadı. Bugünden sonra da hiç akıllanacak gibi gözükmüyor. Ben sayın Başbakan'ın ruh sağlığı konusunda bir hekim olarak endişeliyim" diyen Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın'ın sözleriyle kendisini yansıttığını belirterek, "Sayın Akaydın'ın bir psikologa görünmesinde fayda var" dedi.
AKAYDIN BUNU HEP YAPIYOR


CHP'li Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın'ın son olarak 19 Mayıs kutlamalarında meydandaki kalabalığa hitaben yaptığı konuşmasında Başbakan'a dil uzattığını ifade eden Köse, "Sayın Akaydın, meydandaki kalabalığın gazına gelip, hoş olmayan sözler söylediğini itiraf etmişti. Akaydın'ın göreve geldiği andan itibaren söylediği bütün sözlerin çelişkili olduğunu, önce söylediği ile sonra söylediğinin birbirini tutmadığını, kendi söylediklerini yine kendisinin yalanladığını biz de biliyoruz, bütün Antalyalılar da biliyor. Akaydın bunu hep yapıyor" diye konuştu.

ELLE TUTULUR İCRAATI YOK

Akaydın'ın, Büyükşehir Belediyesi yönetimindeki beceriksizliğini örtbas etmek için sürekli gündem değiştirdiğini belirten Köse "Elle tutulur, gözle görünür bir icraatı olmayan Başkan Akaydın'ın, hükümetimize, partimize ve Sayın Başbakanımıza yönelttiği asılsız ve iftiralarla dolu, çoğunlukla da hakaret içeren sözleri kendisinin psikolojik durumunu yansıtıyor. Akaydın'ın; beceriksizliğini, 'Engelleniyorum' diyerek örtbas etmeye çalışması, başarısızlığını hükümete yüklemesi psikolojide bir davranış bozukluğu olan 'Yansıtma'ya örnek gösterilebilir. Bir psikoloğa görünmesinin faydalı olacağını düşünüyorum" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Köse: Akaydın kendini yansıtmış
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN