Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çoğunluğun eli

Giriş Tarihi: 13.6.2013

MP Antalyaspor'da yeni yönetimi mevcut başkanın oyu belirleyecek. Akıncıoğlu ise, genel kurulda çoğunluğun benimseyeceği aday için elini kaldıracağının mesajını verdi

Medical Park Antalyaspor'da, yarın yapılacak genel kurul için geri sayım başladı. Kırmızı- beyazlı camiada heyecan dorukta. Hasan Akıncıoğlu'nun, 5 yıldır oturduğu başkanlık koltuğunu devralmayı başaracak ismin kim olacağını herkes merak ediyor. Yarın saat 15.00'te Hasan Subaşı Tesisleri'nde başlayacak Antalyaspor A.Ş. genel kurulu, uzun yıllar sonra birden fazla adayın yarışacağı heyecanlı bir seçim yarışı olacak.

DERNEK HİSSESİ YÜZDE 56

Seçimlerin açık oylama ile gerçekleştirileceği genel kurulda Medical Park Antalyaspor'un yeni yönetimini bir kişinin oyu belirleyecek. Kırmızı-beyazlı kulüpte en büyük hisseyi, aynı zamanda Antalyaspor Kulübü Derneği'nin de başkanı olan Hasan Akıncıoğlu temsil ediyor. Antalyaspor A.Ş.'nin en büyük hissesi, yüzde 56 ile Antalyaspor Kulübü Derneği'ne ait. Akıncıoğlu'nun, oylamada elini kaldıracağı liste, seçimi de kazanmış olacak.

ÖNEMLİ OLAN ÇOĞUNLUK
Akıncıoğlu, dün yaptığı açıklamada, genel kurulda liste çıkaracak tüm adaylara eşit mesafede olduğunu belirtti. Adayların, proje ve hedeflerini kendisinden ziyade genel kuruldaki çoğunluğa kabul ettirmeleri gerektiğini öne süren Akıncıoğlu, "Antalyaspor, kişiler ve politika üstü bir kurum olarak kentimizin çok önemli bir değeridir. Adayların sunumlarındaki gerçekçilik ve dayanağı genel kurul üyeleri değerlendirecektir" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çoğunluğun eli
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN