Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Söz 'genel kurul'un

Giriş Tarihi: 14.6.2013

Medical Park Antalyaspor'da, günlerdir beklenen genel kurul bugün yapılıyor. Hasan Akıncıoğlu, 5 yıldır oturduğu başkanlık koltuğunu bugün yeni sahibine teslim edecek

Medical Park Antalyaspor'da, camianın günlerdir heyecan ve endişe karışımı duygularla beklediği genel kurul bugün yapılıyor. Hasan Subaşı Tesisleri'ndeki genel kurul 15.00'de başlayacak. Kırmızı-beyazlı kulüpte 5 yıldır başkanlık yapan ve tekrar görev almayacağını açıklayan Hasan Akıncıoğlu, koltuğu bugün yeni sahibine devredecek. Hafta ortalarında sayıları 6'ya kadar yükselen başkan adayı sayısı dün itibariyle 2'ye düştü. Son anda yeni bir çekilme veya sürpriz bir aday olmazsa bugünkü genel kurulda Gültekin Gencer ve Necati Yılmaz'ın listeleri yarışacak.

ŞANLI DA DÜN ÇEKİLDİ
Hafta içinde aday olacakları ve liste çalışması yaptıkları konuşulan Deniz Karataş, Avukat Aziz Çetin ve Hüseyin Şanlı çekildi. Avukat Aziz Çetin'in, Gültekin Gencer'in listesinde yer alması bekleniyor. Hüseyin Şanlı, dün yaptığı yazılı açıklamada, Başkan Hasan Akınıcoğlu ile görüşemediğini belirtti ve 'Bulanık suda yüzmem' ifadesini kullanarak çekildiğini dile getirdi. Genel kurulun sonucu tüm camiada merakla bekleniyor. Genel kurul salonuna hisse sahipleri, personel, görevliler, basın ve emniyet mensupları dışında kimsenin alınmayacağı açıklandı.

AKINCIOĞLU SİSTEMİ 2 YIL DAHA SÜRMELİ
İnşaat Mühendisleri Odası Antalya Başkanı Cem Oğuz, Antalyaspor'da işbaşına gelecek yeni yönetimin, Başkan Hasan Akıncıoğlu döneminde 5 yıl uygulanan ekonomik ve idari sistemi 2 yıl daha devam ettirmesi gerektiğini söyledi. Antalyaspor'un tarihinde ilk kez Akıncıoğlu döneminde kırmızıbeyazlı kulübün belediye kaynakları olmadan yönetildiğine ve önemli ölçüde düze çıkıldığına dikkat çeken Oğuz, "Göreve talip olanların, Akıncıoğlu döneminden önce yapılan hatalara düşmemeleri gerekiyor" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Söz 'genel kurul'un
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN