Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başarılı sanayiciler ödüllerine kavuştu

Antalya Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteren 2012 yılının başarılı sanayicilerine Rixos Downtown Hotel'de düzenlenen gecede ödülleri verildi

Giriş Tarihi: 16.6.2013
Antalya Organize Sanayi Bölgesi'nin (AOSB) başarılı sanayicileri ödüllendirildi. Organize Sanayici ve İşadamları Derneği (OSİAD) ile AOSB Müteşebbis Heyeti'nin ev sahipliğinde Rixos Downtown Hotel'de düzenlenen ödül töreni gecesine çok sayıda sanayici ve bürokrat konuk katıldı.

RAKAMLAR ARTTI

OSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Can Hakan Karaca bu yılki ödül törenini AOSB yönetimi ile birlikte gerçekleştirdiğini, her yönden faydalı olan bu gelişmenin iki kuruluş arasındaki iletişimin de artmasına sebep olacağını ifade etti. Antalya Valisi Sebahattin Öztürk de Türkiye'nin 2023 hedeflerine ulaşmasında diğer 81 vilayet gibi Antalya'nın da önemli katkı koyacağını söyledi. Öztürk, AOSB'nin çevreci bir sanayileşme örneği gösterdiğini de söyledi.

PASTA KESİLDİ
Konuşmaların ardından 10 ayrı kategoride ödül almaya hak kazanan sanayicilere plaketleri verildi. Ödül töreni sonunda OSİAD-AOSB Onur Ödülü verilen duayen sanayiciler Anteks Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Çalık ve AGT Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Söylemez ile Antalya Valisi Sebahattin Öztürk, OSİAD Başkanı Can Hakan Karaca ve AOSB Müteşebbis Heyet Başkan Vekili Çetin Osman Budak birlikte pasta kesti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başarılı sanayiciler ödüllerine kavuştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN