Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkent zirvesi

MP Antalyaspor yönetimi Ankara'da, milletvekilleri Menderes Türel ve Mevlüt Çavuşoğlu ile bir araya geldi. Türel ve Çavuşoğlu, yeni Başkan Gencer ve yönetimine tam destek sözü verdi

Giriş Tarihi: 20.6.2013
Medical Park Antalyaspor'un yeni başkanı Gültekin Gencer, kulüp adına çalıştay ve toplantılara katılmak üzere gittiği Ankara'da, Ak Parti Genel Başkan yardımcıları Menderes Türel ve Mevlüt Çavuşoğlu'yu da ziyaret etti. Türel ve Çavuşoğlu, Futbol Federasyonu'nun mali genel kurulundan sonra Ankara'da bulunan yönetim kurulu üyeleri ve federasyon delegeleri ile birlikte kendilerini ziyaret eden Başkan Gencer'i kutlayıp uzun süre görüştü. Antalya'nın iki vekili, Gencer ve yönetimine tam destek sözü verdi. Kırmızı- beyazlıların milletvekilleri Menderes Türel ve Mevlüt Çavuşoğlu ile yaptığı görüşme çok samimi bir havada geçti. Türel, MP Antalyaspor'un bütün sorunları ve ihtiyaçları ile şimdiye kadar büyük bir ciddiyet ve sorumluluk duygusu içinde ilgilendiklerine dikkat çekerek, "Antalyaspor bizim için değerlidir ve çok özeldir. Antalyaspor'a görev alan ve hizmet eden insanlar da bizim için özel ve önemlidir. Başkan Gültekin Gencer ve yönetimine de desteğimizin devam edeceğinden kimsenin kuşkusu olmasın" diye konşutu.

HER KONU GÖRÜŞÜLDÜ
Çavuşoğlu ise kapılarının her zaman açık olduğunu belirterek, "Antalyaspor'un tesis ve sabit gelir kaynakları konusunda Hasan Akıncıoğlu zamanında başlattığımız çalışmalar ve girişimler var, bunları devam ettireceğiz. Antalyaspor'u sportif ve kurumsal olarak yukarıya taşıyacak her çalışmanın destekçisiyiz" dedi.

GÜNDEM ÖMER VE HOCA
MP Antalyaspor'da Gültekin Gencer başkanlığındaki yeni yönetim kurulu ilk resmi toplantısını dün saat 15.00'te Hasan Subaşı Tesisleri'nde yaptı. Yönetim kurulunun görüştüğü öncelikli konular Beyikteş'in resmi teklifte bulunduğu Ömer Şişmanoğlu ve takımın başına getirilecek teknik direktör oldu. Kırmızı-beyazlı yöneticiler bu toplantıdan sonra Vali Sebahattin Öztürk'ü ziyaret etti. Başkan Gencer, Nafiz Tanır'ın dışarıdan yönetim kuruluna üye olarak atanacağı söylentileriyle ilgili, "Böyle bir çalışmamız olmadı. Nafiz Tanır, federasyon delegemizdir. Antalyaspor'a her şartta hizmet etmeye hazır ender insanlardan biridir. Şu anda bize de her konuda yardımcı olmaktadır" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkent zirvesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN