Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bayraktar'dan gençlere çağrı

Giriş Tarihi: 21.6.2013

Ak Parti Kepez İlçe Başkanı Bayraktar, eylemlere katılım gösteren kesimin çoğunun gençlerden oluştuğunu belirterek, geçmişte yaşananları bilmedikleri için bu tür tepkiler verdiklerini söyledi

Gençlerin Ak Parti'nin iktidarda olduğu süre içerisinde yaşanan gelişmeleri sanki hep varmış gibi yaşadıklarını söyleyen Ak Parti Kepez ilçe Başkanı Bahattin Bayraktar, "Gençler geçmişi bilmedikleri için her şeyin Ak Parti döneminde olduğu gibi böyle tozpembe olduğu zannediyor olabilir. Sokaklara inen gençlerimizin 18 ve 18 yaş altı gençlerimiz olduğunu görüyoruz. Genç kardeşlerim Ak Parti'den önce 18 yaşına kadar bir gencin sosyal güvencesi yok ise herhangi bir hastaneden faydalanması mümkün değildi. Ama Ak Parti ile birlikte her doğan çocuk 18 yaşına kadar sosyal güvenceden istifade edebiliyor" dedi.

ÇANAKKALE RUHU
Ak Parti döneminde unutulmaya yüz tutmuş Çanakkale ruhunun yeniden canlandırıldığına dikkat çeken Bayraktar, "Gençlerimiz Ak Parti dönemine kadar Çanakkale ruhu diye bir şey olduğunu veya Çanakkale'de dedelerimizin, atalarımızın şehit olup orada bir şehitlik mabedinin olduğunu bile bilmiyorlardı. Gençlerimizin bu ruhla buluşturulması yine bizim dönemimizde gerçekleştirildi" şeklinde konuştu. Ak Parti kademeleri ve belediye kadrolarında gençlerden oluşan ekipler kurulduğunu söyleyen Bayraktar şöyle konuştu:

YENİ FATİHLER
"Bizler gençlerin enerjilerini sinerjiye dönüştürmek için ne gerekiyorsa atıyoruz. Biz gençlerimizi teknoloji ile donanmasını ve gelecekte bu millete model olmasını hedefliyoruz. Seçme ve seçilme hakkını Ak Parti olarak biz düşürdük. Biliyorsunuz bizim ecdadımız olan Fatih Sultan Mehmet İstanbul'u fetih ettiğinde genç bir delikanlıydı. Bu milletin anaları nice Fatihler doğuracak geçmişe, nice Fatihler yetiştirecek kültüre sahiptir diye düşünüyoruz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bayraktar'dan gençlere çağrı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN