Yeni yönetim makama çıktı

Giriş Tarihi: 21.6.2013
Medical Park Antalyaspor'un yeni yönetim kurulu, ilk kez toplanacağı gün yoğun saatler yaşadı. Öğleden sonra tesislere gelen yöneticilerin ilk toplantılarını 2 bölüm halinde yapmak zorunda kaldı. Vali Sebahattin Öztürk ziyaret edileceği için VIP salondaki toplantıya 1 saat sonra ara verildi. Yöneticiler, bir minibüsle topluca valiliğe gitti. Valililik ziyaretinden sonra tekrar tesislere dönen yöneticiler, yarıda kalan toplantıya devam etti.

YENİ VALİ YENİ YÖNETİM

MP Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer ve yönetim kurulu üyelerinin valilik ziyareti 1 saat sürdü.

TURİZMCİLERE TEKLİF

Vali Öztürk'ün, "Benim Antalya'da göreve başlamamla sizin Antalyaspor'da görevi üstlenmeniz aynı günlere rastladı" şeklindeki sözlerine Başkan Gencer de "Yeni valiyi yeni yönetimle karşılayalım dedik" diyerek esprili karşılık verdi. Başkan Gencer, teknik direktör çalışmalarını soran Vali Öztürk'e, "Ben ilk anda turizmcilere ve TUROFED'e, ünlü bir Alman veya Rus hoca getirmemiz için destek olmaları çağrısında bulunmuştum. Böyle olursa Alman veya Rus basınında sürekli Antalya yer alacak turizm de doğrudan etkilenecek. Ama öncelikle şampiyonluk yaşamış yerli bir hoca getirmek istiyoruz" diye konuştu.

ÖNCELİK YERLİ HOCA
Şampiyonluk yaşamış hocalar olarak Ertuğrul Sağlam, Aykut Kocaman ve Mustafa Denizli'nin isimlerinin ortaya atıldığı sohbette Gencer, "Şenol hocamızın da dünya üçüncülüğü var" diyerek ekleme yaptı. Gencer, Vali Öztürk'e, "Bu, tanışma ve Valiliğe atanmanız için hayırlı olsun ziyaretimizdi. Antalyaspor için desteğinize ihtiyacımız olacak. Yine geleceğiz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yeni yönetim makama çıktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN