Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kamp ateşini Bakan yaktı

Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'ne bağlı Duacı Yaz Kampı'nı ziyaret edip kamp ateşini yaktı, gençlere birlik mesajı verdi

Giriş Tarihi: 25.6.2013
Ziyaret ve açılışlar için Antalya'ya gelen Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'ne bağlı Duacı Yaz Kampı'nı ziyaret etti. Bakan Kılıç, şu anda Türkiye'nin onlarca yerinde bir yandan dağ, deniz, doğa kamplarının devam ettiğini, bir yandan da gençlik treninin, Balkan treninin programlarını sürdürdüğünü söyledi. Kılıç, yaz boyunca 500 bin genci yaz kamplarında ağırlamayı planladıklarını bildirdi.

BİRLİK ÇAĞRISI yaptı

Kampların gençlerin spor ve sanat eğitimleri almalarının yanı sıra birbirleriyle kaynaşmasına da vesile olduğunu anlatan Kılıç, "İster Diyarbakır'dan gelin, ister Trabzon'dan, ister Hakkari'den gelin, ister Samsun'dan, Çanakkale'den, Edirne'den Bursa'dan veya Konya'dan, Kayseri'den, Adıyaman'dan gelin, bir farkımızın olmadığını görmenizi sağlamayı hayal ve arzu ediyoruz" dedi. Kamp ateşi Bakan Kılıç için yakılırken, gençler "Buraya buraya Suat abi buraya", "Gençliğin abisi Suat abimiz" şeklinde tezahüratta bulundu. Kılıç, kampçı marşını da dinledikten sonra kamptan ayrıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kamp ateşini Bakan yaktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN