Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Antalya hala önemli

Avrupa pazarının en önemli tur operatörü TUI AG'nin yeni CEO'su Jousssen, Türkiye'deki olaylardan Antalya turizminin etkilenmediğini ve bu bölgeye yatırım yapacaklarını söyledi

Giriş Tarihi: 26.6.2013
Avupa'nın önde gelen seyahat firmalarından TUI AG CEO'su Friedrich Joussen, Özaltın Holding Sahibi ve Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Özaltın'ın daveti üzerine Gloria Hotel&Resorts'u ziyaret etti. Gloria Otelleri'nde gerçekleşen ziyarete, TUI AG CEO'su Friedrich Joussen'in yanı sıra, TUI AG ailesi üst düzey yöneticileriyle katıldı.

TUI AG TAM KADRO KATILDI

Ekipte TUI AG Operasyon Direktörü Sebastian Ebel, Uluslararası İlişkiler Direktörü Günther Ihlau ve TUI AG Türkiye Temsilcisi Hüseyin Baraner ve üst düzey yöneticiler yer aldı. Ayrıca Özaltın Holding Sahibi ve Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Özaltın, Gloria Hotels & Resorts İşletmeleri Genel Müdürü Öznür Özdemir Özaltın ile yönetim kurulu üyesi Elif Özdemir katıldı. Buluşmada TUI AG CEO'su Friedrich Joussen'den Antalya turizmcilerinin yüreğini ferahlatan bir açıklama geldi. Belek bölgesini gezen Joussen, "Olaylar, Antalya ve Belek'i etkilemedi" dedi. Antalya'nın TUI'nin en önemli destinasyonlarından olduğunu altını çizen Joussen, "Antalya turizmi etkilenmedi. Olayların etkisi Antalya'da görülmüyor. Olaylar Antalya'ya olan ilgiyi hiç düşürmedi" diye konuştu. Joussen, Antalya ve Belek'e olan güvenlerini bir adım ileriye taşıyarak, "Antalya ve Belek'te turizm yatırımı yapmayı düşünüyoruz" diye konuştu.

ORTAK YATIRIM VURGUSU

Tesislerin ayrıntılı olarak gezildiği ziyarette, Özaltın Holding'in çatısı altında bulunan Gloria Oteller Zinciri 50 milyon dolarlık Gloria Olympic Arena ve önümüzdeki günlerde Mersin bölgesinde hayata geçirilmesi planlanan yeni bir Özaltın Holding projesi ile ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu. TUI ve Özaltın Holding işbirliğinde gerçekleştirilebilecek ortaklaşa yatırım olanakları üzerine konuşuldu. Özaltın Holding Sahibi ve Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Özaltın da turizmi etkileyecek çok ciddi bir durum oluşmadığını söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Antalya hala önemli
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN