Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Memorial kalitesi ikinci adresinde

Memorial Antalya Hastanesi'nin uydu kliniği olan Memorial Lara Tıp Merkezi, İ.Gökşen Caddesi'nde, 'Memorial' kalitesinin Antalya'daki ikinci adresi oldu

Giriş Tarihi: 28.6.2013
Antalya merkez ve Lara bölgesinde yaşayan hastalarından aldıkları talep doğrultusunda Lara Tıp Merkezi'ni hayata geçirdiklerini belirten Memorial Antalya Hastanesi Direktörü Dr. Sevim Şuekinci, merkezin gün içinde hastaların rahatça gelip hizmet alabilmelerini sağlayacak şekilde tasarlandığını söyledi.

HIZLI, ETKİLİ VE KALICI

Memorial Lara Tıp Merkezi'nde; dahiliye, çocuk sağlığı ve hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, kulak burun boğaz, nöroloji, ortopedi ve travmatoloji, genel cerrahi, dermatoloji, gastroenteroloji, endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları, beslenme ve diyet, diş sağlığı ve hastalıkları gibi bir çok branşın hizmet verdiğini belirten Dr. Şuekinci, merkezin Memorial Antalya Hastanesi ile entegre bir şekilde hizmet verdiğini dile getirerek, "Bin 150 metrekare alana kurulu 5 katlı binamızda, hasta konforu ve güvenliğini ön planda tutan modern mimari mekanlar yarattık. Kaliteli bir yaşam için; sağlık sorunlarına hızlı, etkili ve kalıcı çözümler üreterek sağlık hizmetleri sunuyoruz" dedi.

BÖLÜM BAŞKANLARI

Dr. Şuekinci, Memorial Antalya Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. A.Turan Aydın, Genel Cerrahi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Kemal Emek, Gastroenteroloji Bölüm Başkanı Doç. Dr. Serdar Akça ve Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü Başkanı Yenidoğan Uzmanı Dr. Aşkın Güra Nemlioğlu gibi değerli akademisyenlerin poliklinik zamanlarının bir kısmında Lara Tıp Merkezi'nde bulunduklarını ifade etti.

OBEZİTE TEDAVİSİ
Dr. Şuekinci Lara Tıp Merkezi'nde bu bölümlerin yanı sıra; diş sağlığı ve hastalıkları, dahiliye, nöroloji, kulak burun boğaz branşlarının bulunduğunu söyleyerek; "Şeker hastalığı, tiroid hastalıkları, böbrek üstü bezi hastalıkları gibi vücudun hormonal bozukluğuna yol açan her türlü hastalığın tedavisi ile ilgilenen endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanımız ile beslenme ve diyet uzmanımız obezite tedavisinde birlikte çalışıyorlar. Kadın hastalıkları ve doğum bölümleri de merkez bünyesinde bulunuyor" dedi.

ÇOCUKLAR İÇİN ÖZEL ALANLAR
Şuekinci çocuklar için özel olarak tasarlanmış muayene ve gözlem odaları, oyun alanı, emzirme ve alt değiştirme odaları gibi bölümlerin, onların tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde dizayn edildiğini söyledi.

CİLT GÜZELLİĞİ VE GENÇLİĞİ İÇİN…
DR. Şuekinci, Memorial Antalya Hastanesi'nde olduğu gibi tıp merkezinin dermatoloji bölümünde de Botoks ile kırışıklık tedavisinden dolgu enjeksiyonlarına, kişinin kendi kanı ile hazırlanan "Gençlik Aşısı" PRP uygulamalarından, lazer ile cilt gençleştirme, varis, kılcal damar çatlamalarına kadar birçok farklı yöntemin yanı sıra; ben tanı, takip ve tedavisi; el ayak ve koltuk altı aşırı terlemeleri için botoks uygulaması gibi pek çok işlemin gerçekleştirildiğini dile getirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Memorial kalitesi ikinci adresinde
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN