Sıra dernekte

MP Antalyaspor A.Ş'nin yüzde 59.6 hissesine sahip derneğin ertelenen genel kurulu bugün yapılıyor. Akıncıoğlu ikna edilemezse Nafiz Tanır liste çıkaracak

Giriş Tarihi: 28.6.2013
Yeterli çoğunluk sağlanamadığı için 15 Haziran'da yapılamayıp ertelenen Antalyaspor Kulübü Derneği'nin olağan genel kurulu bugün yapılacak. Genel kurul, 11.00'de Hasan Subaşı Tesisleri'nde başlayacak. Antalyaspor Kulübü Derneği, yüzde 59.6 ile Antalyaspor A.Ş'nin en büyük hissesine sahip olduğu için kırmızı-beyazlı camiada gözler bugünkü kongrede olacak. Bugünkü genel kurulda işbaşına gelecek olan başkan ve yönetim, Antalyaspor A.Ş'nin gizli patronu olacak.

NAFİZ TANIR'IN LİSTESİ

Antalyaspor A.Ş. Başkanı Gültekin Gencer ile camianın önde gelen isimleri, Hasan Akıncıoğlu'nun Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanlığı görevine devam etmesini istiyor. Ancak Akıncıoğlu, dün de dahil olmak üzere bu konudaki telkinlere olumlu yanıt vermedi. Akıncıoğlu, bugün de görev almamakta ısrarlı olursa, Nafiz Tanır liste çıkaracak. Tanır'ın listesinde Antalyaspor'da uzun yıllar yöneticilik yapmış olan İsmail Bilal ile Akıncıoğlu'nun yönetiminden ve camianın önde gelen isimleri yer alacak.

3 aday kaldı

Yeni teknik direktörün henüz belirlenemediği Antalyaspor camiasında meraklı bekleyiş sürüyor. Futbolcuların toplanmasına 3 gün kala Gültekin Gencer başkanlığındaki yönetim, sadece takımın başına getirilecek teknik direktör konusuna odaklandı. Kırmızıbeyazlı yöneticilerin masasında Samet Aybaba, Peter Hybala ve Tony Adams var. Görüşmeler olumlu sonuçlanırsa, Başkan Gencer yeni teknik direktörün ismini derneği bugün yapılacak genel kurulunda açıklamayı amaçlıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sıra dernekte
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN