EXPO'ya hızlı tren yetişmeli

Giriş Tarihi: 6.7.2013

ATSO Başkanı Budak, Antalya hızlı tren projesinin hayata geçirilmesi gerektiğini belirterek, "Bize yetişmez diyorlar. Ama inanıyoruz ki yetişir' dedi

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Çetin Osman Budak, EXPO 2016 için Antalya hızlı tren projesinin hayata geçirilmesi gerektiğini tekrarlayarak, "Bize 'Bu kadar kısa sürede bu proje bitirilmez' diyorlar. Ama biz inanıyoruz ki bu proje yetişir" dedi.

MANAVGAT ZİYARETİ

Budak, ATSO Meclis Başkanı İzzet Bayar, Antalya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Ali Çandır ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte, Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) yeni yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette MATSO Başkanı Ahmet Boztaş, Meclis Başkanı Kerim Erdem ve yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu.

ULAŞIM ÇOK ÖNEMLİ

Budak, ziyarette ATSO olarak Antalya ulaşımını çok önemsediklerini, kente hızlı trenin mutlaka getirilmesi gerektiğini söyledi. Konya ve Afyonkarahisar üzerinden İstanbul-Antalya hızlı tren bağlantısının yapılmasının önemine işaret eden Budak, "Bu konuyla ilgili kampanya başlattık. EXPO 2016 için Antalya hızlı tren projesi hayata geçirilmelidir. EXPO 2016'ya 2.5-3 yıl gibi bir süre kaldı. EXPO ile hızlı tren projesi de hizmete girer" dedi.

EXPO BÜYÜK FIRSAT

EXPO'nun Antalya ve bölgesi için büyük bir fırsat olduğunu vurgulayan Budak, MATSO Başkanı Boztaş'tan hızlı tren projesi ve EXPO için destek istedi. ATB Başkanı Ali Çandır da Boztaş ve ekibine yeni görevlerinde başarılar diledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
EXPO'ya hızlı tren yetişmeli
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN