Türkiye'nin en iyi haber sitesi

atso'nun 'Hızlı Tren' kampanyasına destek

ATSO ve ATB Yönetim Kurulları ile Meclis Başkanlık Divanı Üyeleri Manavgat ve Alanya'daki odaları birlikte ziyaret etti

Giriş Tarihi: 12.7.2013
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası ve Antalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulları ile Meclis Başkanlık Divanı Üyeleri Manavgat ve Alanya'ya da birlikte bir ziyaret programı gerçekleştirerek, yeni göreve seçilen Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulları'na "hayırlı olsun" temennisinde bulundular. Ziyaretlerde bölgesel sorunlar ve çözüm önerileri konuşulurken, ATSO Başkanı Budak, Antalya Hızlı Tren Kampanyası hakkında bilgiler verdi. Manavgat TSO Başkanı Ahmet Boztaş ve Alanya TSO Başkanı Mehmet Şahin, kampanyaya imzaları ile destek verdiler.

EXPO'NUN ÖNEMİ

ATSO ve ATB heyetinin ilk durağı Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası oldu. EXPO 2016'yı sadece Antalya'nın değil, Alanya, Burdur, Isparta'yı da içine alan bölgenin kalkınma projesi olarak gördüklerini ifade eden Budak, bu nedenle EXPO 2016 çalışmaları kapsamında mutlaka demiryolu ve Hızlı Tren çalışmalarının da başlamasın�� arzu ettiklerini söyledi. Antalya-Alanya karayolunun 25 yılda tamamlandığını buna karşın ulaşımda kaos yaşandığını belirten Budak, bu güzergahta da mutlaka raylı ulaşımın programa alınması gerektiğini kaydetti.

MATSO'DAN DESTEK

MATSO Başkanı Ahmet Boztaş da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Boztaş, Hızlı Tren İmza Kampanyası'nı desteklediklerini ve üyelerinin de katılımı için desteğe hazır olduklarını söyledi. ATSO ve ATB heyeti daha sonra Alanya Ticaret ve Sanayi Odası'nı ziyaret ederek yeni seçilen ALTSO Başkanı Mehmet Şahin ve Yönetim Kurulu Üyelerine "Hayırlı olsun" diyerek başarılar diledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
atso'nun 'Hızlı Tren' kampanyasına destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN