'Seksenler' özlemi

Giriş Tarihi: 15.7.2013

Başkan Gültekin Gencer'in en büyük hedeflerinden biri; Antalyaspor tribünlerine 1980'li yıllardaki kalabalık ve coşkuyu getirip, takımla şehri kucaklaştırmak

Medical Park Antalyaspor'da, 14 Haziran'daki genel kurulda üstlendiği başkanlık görevinde bir ayı geride bırakan Gültekin Gencer, sportif başarıya paralel olarak, kırmızı-beyazlı camiaya 80'li yıllardaki heyecan ve coşkuyu geri getirmeyi de en önemli hedeflerinden biri olarak gösterdi. MP Antalyaspor'un, 80'li yıllarda en kalabalık taraftara sahip Anadolu kulüpleri arasında ilk sıralarda geldiğine dikkat çeken Gencer, "Tribün gücümüzü 80'li yıllardaki gibi dinamik, coşkulu ve güçle hale getirdiğimiz zaman sportif başarıda yükselişimiz de daha hızlı olacak" dedi. MP Antalyaspor'un, ilçelerde çok büyük taraftar gücü olduğunu öne süren Başkan Gencer, "İlçelerdeki taraftar gücümüzü harekete geçireceğiz. Bunun için tüm ilçelerimizde temsilcilikler oluşturacağız" diye konuştu. Hasan Akıncıoğlu'nun 5 yıllık başkanlığı döneminde MP Antalyaspor'da ekonomik disiplinin yerine oturduğunu, sportif başarının da yukarılara taşındığını anlatan Gencer, "Akıncıoğlu döneminde kazanılan değerleri koruyup, sportif başarıda daha yukarılara bakmanın yanında, taraftar gücümüzü 80'li yıllardaki potansiyele kavuşturmak öncelikli hedeflerimizdin biri" dedi.

STADA ULAŞIM KOLAYLIĞI
İlçelerdeki taraftarın yeniden Antalyaspor'un maçlarına gelmelerini sağlamaları halinde Akdeniz Üniversitesi Stadı'nın rahatlıkla dolacağına işaret eden Gencer, şöyle devam etti: "Rektör İsrafil Kurtcephe ve Emniyet Müdürü Mustafa Sağlam ile yaptığımız görüşmelerde, yeni sezonda taraftarımızın Üniversite Stadı'na gelmesini kolaylaştıracak önlemler aldık. Taraftarımızın bu sezon stada ulaşımı çok daha kolay olacak. Üniversite Stadı, 8 bin kişi kapasiteli. İlçelerden de taraftarımız geldiği takdirde stadımızı tamamen dolacaktır. Antalyaspor'un maçlarına 80'li yıllardaki coşku ve heyecanı geri getireceğiz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Seksenler' özlemi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN