'Fitoterapi'ye sahip çıkılmalı'

Giriş Tarihi: 18.7.2013

Dr. Mustafa Eraslan, modern tıbbın en büyük yardımcılarından olan Fitoterapi'ye devletin sahip çıkması gerektiğini söyledi

Ispartalı Zeynep Özkaya 10 yıl önce felç geçirdi. Sadece gözkapaklarını hareket ettirebilen Özkaya, Fitoterapi Uzmanı Dr. Mustafa Eraslan'ın önerilerini uyguladı ve 6 ay içerisinde yürümeye ve konuşma yetisini tekrar kazanmaya başladı. Tedavi süreci içerisinde ödemlerinden kurtuldu. Fazla olan 30 kiloyu da vermeyi başardı.

TAMAMLAYICI TIP GEREKLİ
Fitoterapi Uzmanı Eraslan, modern tıp ile tamamlayıcı tıbbın mutlaka işbirliği yapması gerektiğini söyleyerek, "Günümüzde modern tıbbın kullandığı ilaçlar ile tamamlayıcı tıpta kullanılan ilaçların bir araya gelmesi gerekir ki bu yöntem tüm dünyada böyledir" diye konuştu.

DEVLET SAHAPİ ÇIKMALI
Dr. Eraslan, "Bütün damarlar açılabilir, bütün kalp hastaları toparlayabilir, felçli hastalar ayağa kalkabilir. Devletin yapması gereken yalan söylüyorsam soruşturma açsın. Ceza ne ise verin. Ama doğru söylüyor isem sahip çıksın. Sahip çıkarsanız şunu net bir şekilde söylüyorum. Bildiklerimin tamamını anlatırım. Bildiklerimi bütün tıp insanlarına anlatmaya hazırım. Hem de karşılık beklemeden bunu yaparım" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Fitoterapi'ye sahip çıkılmalı'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN