Soruna anında yerinde çözüm

Giriş Tarihi: 20.7.2013

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Türel ve Kepez Belediye Başkanı Tütüncü vatandaşın sorununu dinledi

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Menderes Türel ve beraberindeki Ak Parti heyeti, Göçerler Mahallesi'nde bazı vatandaşları evlerinde ziyaret etti. Hizmeti vatandaşın ayağına götürmek, dertlere yerinde çözüm üretmek amacıyla yapılan ziyarete, Ak Parti Antalya Milletvekili Hüseyin Samani, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ak Parti Antalya İl Başkanı Mustafa Köse, Ak Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar, İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Tutan ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ömer Akbaş da eşlik etti.

HERKES MEMNUN
Antalya Milletvekili Türel ve beraberindeki heyet, Göçerler Mahallesi'nde evlerinde ziyaret ettikleri vatandaşların taleplerini dinledi. Ev sahipleri, samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, hem temel belediyecilik hizmetleriyle ilgili taleplerini hem de hükümetin çözebileceği sıkıntılarını muhataplarına yüz yüze anlatma imkânı buldu. Ak Parti kurmayları, ziyaret sırasında sokakta ya da evlerinin bahçesinde bulunan vatandaşlarla da sohbet etti.

ASFALT HİZMETİ DEVAM EDECEK

Bazı vatandaşlar, kullanılamaz hale gelen bazı sokakların asfaltının yenilenmesini istedi. Mahallenin bazı sokaklarında 4 bin 820 metre sıcak asfalt çalışması yaparak, bölgede yol kalitesini artırdıklarınınsöyleyen Başkan Tütüncü, bu yıl içerisinde mahallede asfalt çalışması yapacaklarını belirtti. Ziyaretten sonra Başkan Tütüncü, Ak Parti Kepez İlçe Başkanı Bayraktar ile Fatih Mahalle Muhtarı Yunus Yıldız'la bir araya geldi.

MAHALLENİN 2B PROBLEMİ ÇÖZÜLDÜ
Göçerler Mahallesi sakinlerinin 2B ile ilgili isteklerini de dinleyen Türel, kamuoyunda 2-B olarak adlandırılan orman vasfını yitirmiş Hazine arazilerinin satışını öngören kanun tasarısının, geçtiğimiz Nisan ayında TBMM Genel Kurulunda kabul edilmesiyle, Kepez'deki 19 mahalle ile birlikte Göçerler Mahallesi'nin de mülkiyet probleminin çözüldüğünü kaydetti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Soruna anında yerinde çözüm
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN