Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İki kadın kaymakam

Antalya'da görev yapan üç vali yardımcısı ve sekiz kaymakamın görev yerleri değişti. İki ilçeye kadın kaymakam atandı

Giriş Tarihi: 21.7.2013
Antalya'da görev yapan 3 vali yardımcısı ve 8 kaymakamın görev yerleri değişti. Kararname ile Kumluca Kaymakamlığı'na Çanakkale Vali Yardımcısı Canan Hançer Baştürk, İbradı Kaymakamlığı'na Ağrı Hamur Kaymakamı Zerrin Çay Beşikçi atandı. Bunun yanında Antalya Vali Yardımcıları Ali Nazım Balcıoğlu Giresun'a ve Hakkı Loğoğlu Bolu'ya vali yardımcılığı görevi ile atanırken, Antalya Vali Yardımcısı Murat Bulacak Safranbolu'ya Kaymakam olarak atandı. Trabzon Vali Yardımcısı Hüseyin Ece, Sinop Vali Yardımcısı Mustafa Özkasnak ve Konya Ereğli Kaymakamı Hasan Bağcı ise Antalya'nın yeni vali yardımcıları oldu.

MERKEZDE TÜMDEN DEĞİŞİKLİK

Muratpaşa Kaymakamlığı'na Başakşehir Kaymakamı Cevdet Can, Konyaaltı Kaymakamlığı'na Aliağa Kaymakamı İbrahim Keklik, Kepez Kaymakamlığı'na Avcılar Kaymakamı Savaş Tuncer, Döşemealtı Kaymakamlığı'na Arnavutköy Kaymakamı Süleyman Hurrem Aksoy, Aksu Kaymakamlığı'na Karabağlar Kaymakamı Veysel Özgür getirildi.

YENİ GÖREV YERLERİ

Muratpaşa Kaymakamı Fatih Kocabaş Başakşehir, Konyaaltı Kaymakamı Bayram Yılmaz Aliağa, Kepez Kaymakamı Mehmet Ali Özyiğit Bahçelievler ve Aksu Kaymakamı Raif Özener Akdeniz Kaymakamı, Döşemealtı Kaymakamı Mehmet Baygül ise Burdur Vali Yardımcısı oldu. Akseki Kaymakamlığı'na Ağrı Tutak Kaymakamı Murat Beşikci getirildi. Kumluca Kaymakamı Salih Işık Şişli, Akseki Kaymakamı Mekan Çeviren Pülümür, İbradı Kaymakamı Bülent Ay da Derebucak'a atandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İki kadın kaymakam
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN