Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Birlik tek bizde var

Ak Parti Alanya İlçe Teşkilatı'nın düzenlediği iftar yemeği milletvekilleri ile partilileri bir araya getirdi. Yemekte konuşan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu birlik ve beraberlik vurgusu yaptı

Giriş Tarihi: 25.7.2013
Ak Parti Alanya İlçe Teşkilatı'nın Cuma Pazarı'ndaki iftar yemeğine katılan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu, bugünkü iftar tablosunun dünyanın hiçbir ülkesinde yaşanmadığını belirterek birlik beraberliğe vurgu yaptı. Kurulan iftar sofralarının bir çok dünya ülkesinde yaşanmadığına dikkat çeken Çavuşoğlu, yoğun ilgi nedeniyle iftarda aksaklıkların yaşanmış olabileceğini belirtti. İftara beklenildiğinden daha çok katılımın olduğunu ifade eden Çavuşoğlu, yaşanılan aksaklılara rağmen bu sofrayı bulamayanlar olduğunu dile getirdi.

AÇLIĞA DİKKAT ÇEKTİ

Dünyanın değişik yerlerinde mazlumlar olduğunu vurgulayan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Çavuşoğlu, Myanmar'da zulümden dolayı böylesine bir sofraya kavuşamadığını söyledi. Somali'deki Müslümanların açlıktan dolayı böylesine bir sofra etrafında bir araya gelemediğini belirten Çavuşoğlu, Mısır'da darbeden dolayı bu sofranın tadını halkın alamadığını ifade etti. İftarı veren teşkilatına ayrıca teşekkür ettiğini belirten Çavuşoğlu, dünyanın her renginden, ırkından, dilinden insanı barındıran Alanya'nın hoş görüsüyle ünlü olduğunu vurguladı.

TAM KADRO KATILIM

Ak Parti Alanya teşkilatının iftarına, Ak Parti Antalya Milletvekili Hüseyin Samani, Antalya İl Başkanı Mustafa Köse, Alanya Belediye Başkanı Hasan Sipahioğlu, belde belediye başkanları, Ak Parti Manavgat ve Serik ilçe başkanları ile teşkilat mensupları da katıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Birlik tek bizde var
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN