Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ak Parti'de seçim startı bayramdan hemen sonra

Giriş Tarihi: 7.8.2013
AK Parti Antalya İl Başkanı Mustafa Köse, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı için kamuoyunda konuşulan isimlerden farklı isimlerin de aday gösterilebileceğini söyledi. Seçim hazırlıklarının yoğun şekilde devam ettiğini söyleyen Köse, her zaman seçim varmış gibi çalıştıklarını belirterek, "Yani seçim için değil, vatandaştan oy almak için değil, aslında vatandaşın gönlünü almak için çalışıyoruz. Dolayısı ile seçimin olup olmaması hiç önemli değil. Her zaman seçim olacakmış gibi, yarın, ertesi gün seçim varmış gibi çalışıyoruz." dedi.

SEÇİM HAVASI yok

Seçim öncesi dönemde aday adaylarının çoğalması ve kamuoyunda bir seçim hazırlığının başlaması dolayısı ile çok daha motive olmuş bir ekiple çalışma imkanı doğduğunu kaydeden Köse, "Genel seçim havasına Türkiye tam olarak girmedi. Ama biz özellikle yerel seçimle ilgili altyapı çalışmalarını çoktan başlattık. Sandıklarla ilgili çalışmalarımızı başlattık" ifadelerini kullandı.

BAYRAM SONU

Aday adaylarının başvuruları ile ilgili sürecin henüz başlamadığını söyleyen Köse, "Ramazan Bayramı sonrası takvim bize ulaşacak. O takvim doğrultusunda aday adaylarımız başvurularını yapacak. Gerek teşkilatlarımızın arzusu ve isteği, gerek bizlerin arzusu noktasında bu dönem adaylarımızın biraz erken belirlenmesini arzu ediyoruz. Çok sayıda aday adayının gayri resmi olarak başvurduğunu anlatan Köse, "Çok ciddi bir teveccüh var. Beklediğimizin de üzerinde bir talep var" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ak Parti'de seçim startı bayramdan hemen sonra
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN