Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kombinede rekor

Antalyaspor, kombine satışında tüm zamanların rekorunu kırdı. İndirimlerin uygulandığı 4 Ağustos'a kadar olan kampanyada 4 bin 776 adet kombine satıldı

Giriş Tarihi: 9.8.2013
Medical Park Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer'in, 2 hafta önce işaretini verdiği kombine satış rekoru gerçekleştirildi. Kırmızı- beyazlı kulübün tarihinde geçen sezona ait olan en çok kombine satış rekoru, indirimli satışların uygulandığı 22 Temmuz-4 Ağustos tarihleri arasındaki 15 günlük süreçte kırıldı. Bu süre içerisinde 4 bin 776 kombine satışı gerçekleşti ve geçen sezon 4 bin 500 olan rekorun üzerine çıkıldı. Bu satışların bin 813'ü Biletix tarafından gerçekleşirken, kulüp tarafından 2 bin 953 satış yapıldı. Böylece, 8 bin kapasiteli Akdeniz Üniversitesi Stadı'nın kapasitesinin yarısından fazlası sezon başlamadan satılmış oldu. Bu arada, yönetim kurulu üyelerinin de her biri en az 100'er bin liralık VIP kombineleri alıyor. Yöneticilerin satın aldığı VIP kombinelerinden ayrıca 2 milyon liraya yakın gelir elde edilmesi bekleniyor. Kampanya döneminde Biletix tarafından Ceysu alt tribünden 1.216, Adopen Kale Arkası'ndan 585 kombine satıldı. Kulüp tarafından da Rixos orta 115, Rixos yan 737, Ceysu alt 360, Ceysu üst 709 rezervasyon satış gerçekleştirildi. Bunların haricinde turizmci işadamı Tolga Cömertoğlu, Adopen Kale Arkası'ndan bin, Ceysu Maraton'dan 200 kombine satın aldı. Cömertoğlu, geçen sezon da toplu bilet satın almıştı.

GENCER'DEN TEŞEKKÜR

Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer, kombine satışlarına gösterilen ilgi nedeniyle camiaya teşekkür etti. Gencer, "Kombine satışlarına gösterilen ilgi lig öncesinde yönetim, teknik kadro ve futbolcuya kadar Antalyaspor olarak hepimize çok önemli bir moral oldu. Camiamıza teşekkür ediyorum" dedi. Belediyelerden, STK ile meslek kurumlarından kombine talebi gelmediğine dikkat çeken Gencer, "Önümüzdeki günlerde kombine satın alanlarla, satın alması talebinde bulunduğumuz, ancak yanıt alamadığımız STK ve meslek kurumlarını açıklayacağız" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kombinede rekor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN