Kombinede rekora ulaşıldı

Giriş Tarihi: 13.8.2013
Medical Park Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer'in hedeflediği 6 bin kombine satışı dün itibariyle gerçekleşti. Ligin ilk maçına 4 gün kala, dün öğle saatlerinde satılan kombine sayısı 6 bini buldu. Böylece Gencer'in, yaklaşık bir ay önce açıkladığı satış rakamı gerçekleşmiş oldu. Yaklaşık 8 bin kapasiteli Akdeniz Üniversitesi Stadı'nın dörtte üçü sezonluk kombine ile satıldı. Ceysu Maraton'da sadece 100 kombine kaldı. Başkan Gencer, kombine satışındaki tarihi rekor için, "Kombine satın alan taraftarımıza teşekkür ediyorum. Kombineye gösterdikleri ilgi ile bize yeni sezon öncesi en büyük moral gücünü verdiler" dedi.

80'Lİ YILLARDAKİ GİBİ

MP Antalyaspor'un 2015 yılından itibaren maçlarını 33 bin kapasiteli yeni statta oynayacağına dikkat çeken Başkan Gencer, "Biz, kulübün gelecekteki 10 yılını planlamak için yola çıktığımızı açıklamıştık. Hedeflerimizin içinde en önemlilerinden biri de Antalyaspor'un tribün gücünü ve coşkusunu 80'li yıllardaki yıllardaki seviyeye getirmekti. Bunun ilk adımlarını bu sezondan itibaren atmaya başladık. Taraftarımızın sezon açılışımızdaki coşkusu ile bu işi başaracağımızın işaretini aldık" diye konuştu.

ELEŞTİRİ YERİNE ÖNERİ

Gencer, 2008 kapasiteli Rixos Tribünü'nde dün öğle saatlerinde 430 kombine kaldığını, VIP tribün kombinelerinin satışının yönetim kurulu üyeleri tarafından sürdürüldüğünü anlattı. Gencer, şöyle konuştu: "Güzel bir sezon açılışı oldu. Bir ilke imza attık. Övgüler aldık. Eleştirenler de oldu. Eleştiri yerine öneri yapsınlar."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kombinede rekora ulaşıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN