Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Üniversite'de STK eğitimi

Giriş Tarihi: 21.8.2013
Akdeniz Üniversitesi Avrupa Akdeniz Gençlik Araştırma ve Uygulama Merkezi tarafından Gençlik Programları- Eylem 5.1 kapsamında yürütülen "Gençler Var" projesi kapsamında sivil toplum kuruluşları için 'Gençlik Çalışmaları Eğitimi' yapıldı.

20 İLDEN GENÇLER

Türkiye'nin 20 farklı ilinden gelen gençler, gençlik çalışmaları alanında, girişimcilik, istihdam, yaratıcılık, aktif katılım, dahil etme ve gönüllülük temaları üzerine çalışmalar gerçekleştirdi. Akdeniz Üniversitesi Rektör Danışmanı ve Uluslararası İlişkiler Ofisi Koordinatörü Prof. Dr. Burhan Özkan, gerçekleştirilen çalışmalar sonuncunda Türkiye'nin farklı illerinden gelen ve sivil toplum kuruluşlarında gönüllü olarak çalışan gençlerin, aylık online e-dergi hazırlayacaklarını ve kendi yerellerinde gençlik çalışmalarına ilişkin anket uygulaması gerçekleştirileceklerini belirtti.

DİYALOG TOPLANTISI

Prof. Dr. Özkan 10-13 Ekim 2013 tarihlerinde yapılacak 'Diyalog Toplantısı'nda bir araya gelecek olan gençlerin yaptıkları çalışmalara ilişkin bilgi ve deneyim paylaşımında bulunacaklarını bildirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Üniversite'de STK eğitimi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN