Atatürk defilesinin provası 'de yapıldı

Giriş Tarihi: 30.8.2013 14:49

30 ağustos zafer bayramı çerçevesinde antalya'da düzenlenecek atatürk defilesinin provası, antalya'nın ilçesinde yapıldı.

30 Ağustos Zafer Bayramı çerçevesinde MarkAntalya'da sunulacak olan Atatürk'ün kıyafetleri ve Atatürk döneminin kıyafetleri defilesinin provası, Antalya'nın ilçesinde yapıldı.
Kındıl Beach Park'ta Ankara Olgunlaşma Enstitüsü tarafından hazırlanan kıyafetleri, Miss Mediterranean 2013 Güzeli Gülşah Ünal ve diğer finalistler podyuma taşıdı.

Defileyi organize eden Lotus Event Production Genel Koordinatörü Süer Erim, 45 dakikalık defilede 14'ü manken olmak üzere 40 kişinin görev yapacağını belirtti.
Olgunlaşma Enstitüsü Müdür Yardımcısı Nuran Ulucan, defilede sunulacak kıyafetlerin Genelkurmay Başkanlığı ve Türk Tarih Kurumu'ndan alınan özel izinle Atatürk'ün döneminde kullanılan kumaşların aynısı dokutularak ve birebir aslına sadık kalınarak hazırlandığını bildirdi. Her bir kıyafetin 30-40 bin dolar değerinde olduğu kaydedilirken, defilede 36 parça sunulacağı ifade edildi.

GÜZELLER HEYECANLI
Defilede podyuma çıkacak olan Miss Mediterranean güzelleri ise, provalarda heyecanlarını gizleyemedi. Güzeller Atatürk kostümlerini tanıtacakları için gurur duyduklarını belirtirken, Miss Meditterranian 2013 Güzeli Gülşah Ünal, 'Böyle bir defilede yer aldığım için çok gururluyum' dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atatürk defilesinin provası Kemer'de yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN