Türkiye'nin en iyi haber sitesi

SBS'nin birincisi YGS-LYS'ye el attı

Giriş Tarihi: 30.8.2013
Geçen yıl SBS'de Türkiye birinciliğini kazandırma yüzdesiyle Antalya'ya getiren Özbilgi Dershanesi, bu yıl da ilk kez Antalya'da 4 öğrenciye Galatasaray Lisesi'ni kazandırma başarısını gösterdi. Bu öğrencilerden 2'si 700 tam puan alarak Türkiye birincisi oldu. Galatasaray Lisesi'ni kazanan 4 öğrenciden 2'si kaydını Robert Koleji'ne yaptırırken, biri ise mezun olduğu TED Kolejinin burs vermesiyle Antalya'da kaldı.

KAZANDIRMA ORANI 99,2

Dershane kurucusu Vahap Erdoğdu, 2 öğrencinin Robert Koleji, 4 öğrencinin Galatasaray Lisesi, 24 öğrencinin Fen Lisesi, 544 öğrencinin Anadolu Lisesi ve 289 öğrencinin Anadolu Meslek Liselerine yerleştirildiğini açıkladı. Erdoğdu, böylece kazandırma yüzdesinin 99,2 olduğunu söyledi. Başarının ekip çalışması sonucu geldiğini ifade eden Erdoğdu, öğrencilere, anne babalara, okullarındaki yönetici ve öğretmenlere, Özbilgi çalışanlarına teşekkür etti.

YGS VE LYS KURSLARI

Ayrıca 2013- 2014 eğitim öğretim yılında veliler ve öğrencilerden gelen talepler üzerine, dershanede YGS ve LYS hazırlık kursu açıldı. SBS'deki birincilikleri YGS ve LYS'ye de taşımak istediklerini vurgulayan Erdoğdu, "Bu konuda da yeni bir anlayış ve yöntemle öğrencilere seçkin bir seçenek sunuyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
SBS'nin birincisi YGS-LYS'ye el attı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN